...i zapaśniczek

Wtorek, 08 marca 20167
Trzy medale zdobyły podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Pucharu Polski Kadetek w zapasach kobiet reprezentantki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego.
Nikola Dytrych wywalczyła złoty medal w Pucharze Polski Kadetek.Nikola Dytrych wywalczyła złoty medal w Pucharze Polski Kadetek.

Wśród kadetek złoty medal w kat. wagowej -38 kg wywalczyła Nikola Dytrych, która jest główną pretendentką do startu na Mistrzostwach Europy Kadetek w zapasach, które odbędą się w lipcu w Szwecji.

Dwa pozostałe medale wywalczyły juniorki piotrkowskiego klubu  wicemistrzynią Polski w kat. -72 kg została Ada Adaszek, a brązowy medal w kat. -55 kg zdobyła Paulina Czechorowska.

W punktacji klubowej AKS zajął 4. miejsce, zarówno w klasyfikacji kadetek, jak i juniorek.

W obydwu imprezach rywalizowało 225 najlepszych zapaśniczek z 56 polskich klubów.