"Armenia: u źródeł chrześcijaństwa" to tytuł fotograficznej ekspozycji, która prezentowana będzie w piotrkowskiej Galerii "U Panien" już od najbliższego piątku, czyli od 8 stycznia. Podczas wernisażu wystawy autor prac Vahram Mkhitaryan, pochodzący z Armenii reżyser, operator i fotograf, opowie o zwyczajach i kulturze swojego kraju.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
- Autor prac podzieli się z nami swoimi doświadczeniami z Armenii. To spotkanie i wystawa mają na celu nie tylko przybliżenie źródeł chrześcijaństwa tego kraju, ale także jego szeroko pojętej kultury. Ormiański twórca będzie mówił także o swojej pracy, m.in. reklamach społecznych, któróch ma wiele na swoim koncie - powiedział ks. Ireneusz Bochyński, rektor Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie, który serdecznie zaprasza na wystawę.
Oficjalne otwarcie wystawy nastąpi o godzinie 17:00. Wstęp wolny. Wejście do galerii od strony ulicy Rycerskiej.
Komentarze 0