W Ciechanowie odbyły się zawody w podnoszeniu ciężarów zaliczane do XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Z bardzo dobrej strony pokazali się na tych zawodach młodzi ciężarowcy LUKS Gryf Bujny. Podopieczni Henryka Furmaniuka zdobyli cztery medale (złoty i trzy brązowe). Mistrzem w kategorii do 77 kilogramów został Błażej Grela.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Grela osiągnął w dwuboju 270 kilogramów (115 rwanie, 155 podrzut) i aż o dziesięć kilogramów wyprzedził srebrnego medalistę Patryka Słowikowskiego (Mazovia Ciechanów). Brązowy medal w kategorii do 85 kilogramów wywalczył Tobiasz Kubik (251 kg w dwuboju). Dwa brązowe medale zdobyły także dziewczęta z Bujen. Trzecia w wadze do 53 kilogramów była Magdalena Łącka (112 kg - dwubój). W wadze +75 kg po brąz sięgnęła również Katarzyna Ordzińska. Jej wynik w dwuboju to 135 kilogramów.
Komentarze 6