Advertisement

Występy, wystawy, kiermasze i Moto WOŚP - sztab 3657 gra w 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (ZDJĘCIA)

ePiotrkow Niedziela, 29 stycznia 20233
Z atrakcji można było skorzystać w kilku lokalizacjach. W CH Echo zorganizowano gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy czy fotobudkę. Nie zabrakło tam też wolontariuszy z puszkami. Ponadto na górnym parkingu można było podziwiać wystawę aut oraz motocykli.

Ładuję galerię...

Przyjechaliśmy z Tomaszowa Mazowieckiego na zaproszenie piotrkowskiego sztabu WOŚP. Dostarczyliśmy symulator zderzeń, a z racji tego, że jesteśmy grupą motocyklową przywieźliśmy też oczywiście motocykl. Można było porozmawiać z nami na temat podróży motocyklowych. Chętni mogli też przetestować alkogogle w biegu między pachołkami - mówi Arkadiusz Szymański, lider Grupy Manewrowej Szamana.

Główna scena zlokalizowana została w Językowej Szkole Podstawowej im. Agnieszki Holland. Tam zgromadzeni mogli podziwiać występy grup przedszkolnych oraz szkolnych, grup tanecznych Simare i Artia. Dla publiczności koncertowały  zespoły D3HA, Secesja i Dreszcze. Można było też poćwiczyć zumbę, a dla tych, którzy lubią się pośmiać był stand up w wykonaniu Michała Pałubskiego. Występy przedzielały liczne licytacje. 

Rozpoczęliśmy zbiórką krwi, następnie bieg "Policz się z cukrzycą" i morsowanie. Przy CH Echo również wiele atrakcji, natomiast w szkole koncerty, występy, zumbowanie i oczywiście licytacje. Wśród przedmiotów do zdobycia m.in. wielki różowy słoń. Jesteśmy na pudle jeżeli chodzi o wielkość sztabów w Polsce. 999 wolontariuszy i 120 puszek stacjonarnie. Czy będzie rekord tego nie wiem. Liczy się to, że gramy wszyscy razem w słusznym celu - relacjonuje Dariusz Cecotka szef sztabu 3657.

 

Na godz. 20.00 zaplanowano światełko do nieba-Flamin Angel, a po nim WOŚP-ową dyskotekę.


Zainteresował temat?

3

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zniesmaczony ~Zniesmaczony (Gość)29.01.2023 19:08

Gdzie jest ta pomoc? na zwykłe usg w szpitalu w piotrkowie trybunalskim trzeba czekać aż pół roku, to kpiny.

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat