Reklama

Wysoka porażka byłego mistrza

OSiR Wtorek, 18 stycznia 202224494
Niespodziewanie wysoko przegrała jedna z najlepszych drużyn Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Byli mistrzowie z Prym Galerii Wnętrz ulegli Starówce aż 0:5.
Czarni-WKS Proszenie

Zespół mający w składzie tak znanych byłych zawodowych piłkarzy, jak Jakub Grzegorzewski (kiedyś m.in. Korona Kielce) czy Ireneusz Komar (ŁKS) doznał najwyższej porażki od lat, ale i tak zajmuje drugie miejsce w tabeli I ligi. Na pierwszym niepokonany obrońca tytułu Barwil Omega (2:0 z Moszczenicą GG).

Na trzecie awansowała Starówka, która ma 2 punkty przewagi nad LZS Sulejów. Żadne spotkanie szóstej serii I ligi nie zakończyło się podziałem punktów.

W II lidze w weekend rozegrano dwie kolejki. I znów dwa zwycięstwa zanotował lider Rol-Best, który prowadzi z kompletem punktów. Do grupy pościgowej – Emika Brudaki i WKS Proszenie – dołączyła Drużyna Starszych Panów.

Najbliższe mecze odbędą się w sobotę i niedzielę. Przypomnijmy: Amatorska Halowa Ligi Piłki Nożnej organizowana jest przez piotrkowski OSiR. Mecze odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax.


Zainteresował temat?

4

3


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ja tu żądze ~Ja tu żądze (Gość)20.01.2022 07:08

Sędzia - porażka! Dno, muł, i idziemy głębiej!
Popis weekendu dał w meczu Rolbest - Wikrol.
Czy nie możecie powołać komisji i podziękować panu za "pracę"?
Przecież płacicie za te rozgrywki i nie ważne, że jak to niektórzy z Moszczenicy "pierdzą" - amatorskie!

60


Zawodnik ~Zawodnik (Gość)18.01.2022 23:45

Czekamy na poprawę jakości sędziowania.

90


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat