Artykuły do tagu: liga amatorska

11.12.2023 17:40
Słaby start mistrza
Tylko punkt w dwóch pierwszych meczach nowego sezonu Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wywalczył obrońca tytułu. Kto postawił się mistrzowi?
Barwil - Omega znów najlepszy
Najważniejsze rozstrzygnięcia Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej poznaliśmy już wcześniej. Ostatnia kolejka sezonu tradycyjnie kończyła się meczem, który niejednokrotnie decydował o tytule mistrzowskim. Tym razem spotkanie określane „amatorskim piotrkowskim gran derby” zakończyło się wynikiem wręcz nieprawdopodobnym.
12.06.2023 12:24
I wszystko jasne
Co prawda do zakończenia sezonu 2022/23 w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej pozostała jeszcze jedna kolejka, ale najważniejsze rozstrzygnięcia już zapadły. Sprawdziła się żelazna reguła rozgrywek: gra kilkanaście drużyn, liderzy się zmieniają, a na końcu i tak wygrywa Barwil – Omega.
06.06.2023 16:05
Wyjaśnione?
W meczu 26. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zmierzyły się mistrz i lider z prowadzącym do niedawna wiceliderem. Kto okazał się lepszy?
Zakończenie sezonu. Inne niż zwykle
Niepisaną tradycją jest, że ostatni mecz sezonu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywa się między najbardziej utytułowanymi zespołami rozgrywek: Barwilem-Omegą, a Prym-Galerią Wnętrz. Tym razem tak się jednak nie stało.
Oświadczenie piłkarzy w sprawie pobicia sędziego
Sprawa pobicia sędziego w czasie meczu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej ma i będzie miała dalsze konsekwencje. Dyskwalifikacją ukarany został sprawca zdarzenia, którym zajęła się też piotrkowska policja. Poszkodowany arbiter nadal przebywa w szpitalu. Specjalne oświadczenie wydali z kolei pozostali członkowie drużyny Starówka, w której występował wspomniany zawodnik.
Grad goli w lidze amatorskiej
Aż 47 goli zdobyli piłkarze-amatorzy występujący w lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR. Najwyższe zwycięstwo odniosła Starówka
Barwil-Omega bliżej mistrzostwa
Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek ALPN przewaga obrońcy tytułu wzrosła do czterech punktów. Barwilowi-Omedze pomógł odwieczny rywal.
24.05.2022 12:43
Przebudzenie Galerii
Po niespodziewanej serii porażek wreszcie przebudził się jeden z najbardziej utytułowanych zespołów występujących w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Prym Galeria Wnętrz w miniony weekend wygrał dwa mecze i awansował na czwarte miejsce.
16.05.2022 15:46
Remis lidera
Dwie kolejki rozegrali piłkarze-amatorzy w ostatni weekend. Pierwszy remis w sezonie zanotował lider. Po serii wysokich porażek wreszcie wygrał były mistrz.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat