Artykuły do tagu: osir

Podium właściwie już  znane
Na dwie kolejki przed końcem wiemy niemal na pewno, które zespoły zajmą miejsca na podium Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Trudno mówić o niespodziewanych rozstrzygnięciach.
10.06.2024 15:03
Poznaliśmy mistrza
Wprawdzie do końca sezonu jeszcze trzy kolejki, ale już wiadomo kto zostanie mistrzem. I nie jest to żadna wielka niespodzianka.
03.06.2024 15:17
Walka o podium
W Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej grały ze sobą drużyny ścisłej czołówki. Kto wypadł najlepiej?
Barwil - Omega coraz bliżej mistrzostwa
W najciekawszym meczu 28. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zmierzyły się: walcząca o podium Starówka i wciąż liczący na awans do pierwszej „3” Met- Stal. Wynik zmieniał się kilkukrotnie.
I znów wszystko wróciło do normy...
Od kilku sezonów czołówkę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej tworzą m.in. : Barwil – Omega, Starówka i Prym – Galeria Wnętrz. Wydawało się, że w tej edycji rozgrywek szyki faworytom może pokrzyżować MJ Meble Na Wymiar.
Lider deklasuje wicelidera
Jeśli ktoś liczył na zacięty i wyrównany przebieg hitowego meczu 25. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, to…mocno się przeliczył. Lider nie dał wiceliderowi najmniejszych szans.
06.05.2024 15:37
Różnice klas
Znów kilka spotkań w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej potwierdziło tezę o dużych różnicach w poziomach poszczególnych drużyn. Zdaniem niektórych – zbyt dużych.
Walka o finał SLS rozpoczęta
Pierwsze mecze półfinałowe Siatkarskiej Ligi Szóstek zostały już rozegrane. Bliżej upragnionego finału są GKS Kamieńsk oraz Kombajn Wollejbal Tim.
15.04.2024 16:04
Zmiana lidera
Już na początku rewanżowej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zanotowano sporą niespodziankę. Prowadzący w tabeli aktualny mistrz Barwil – Omega przegrał z Met Stalem. Potknięcie lidera wykorzystała Starówka
Odbył się rajd rowerowy z piotrkowskim OSiR-em
Ponad stu miłośników aktywnego spędzania czasu uczestniczyło w rajdzie rowerowym organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Trasa rajdu przebiegała na odcinku Piotrków - Włodzimierzów - Piotrków.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat