Advertisement

Artykuły do tagu: osir

21.03.2023 07:29
Poznaliśmy mistrza
Na cztery kolejki przed końcem Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim poznaliśmy mistrza. Niespodzianki nie ma – tytuł obronił Barwil-Omega.
Znów sięgnęli po tytuł!
Mamrot Wilkowyje mistrzem Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim po raz 5 w historii. Na drugim miejscu uplasowała się Wola Krzysztoporska, zaś na najniższym stopniu podium stanęła Posesja Bełchatów. Tuż za najlepszą trójką - Piotrkowska Akademia Sportu.
Zapraszają na wielkie święto siatkówki
Wielki finał Siatkarskiej Ligi Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim już w najbliższy weekend. Nadszedł czas na ostatni akcent sezonu 2022/2023. Przez blisko 10 miesięcy 12 zespołów rywalizowało w zmaganiach, zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. O ostateczny triumf powalczą Mamrot Wilkowyje i Wola Krzysztoporska Volleyball Club.
Prym – Galeria Wnętrz nie traci nadziei
Po ubiegłotygodniowym remisie lidera odżyły nadzieje Prymu – Galerii Wnętrz na dogonienie odwiecznego rywala. Co prawda do tego droga daleka, ale dystans coraz mniejszy. Za nami 23. kolejka Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie.
07.03.2023 11:22
Lider znów zatrzymany
Po raz drugi w tym sezonie mistrz i lider Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej stracił punkty. Tym razem Barwil-Omega nie potrafił pokonać LZS-u Sulejów.
Po raz kolejny pobiegną Tropem Wilczym
Nie lada gratka dla biegaczy zbliża się wielkimi krokami. Już w marcu będzie można wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez OSiR w Piotrkowie.
10.02.2023 10:11
Zakończenie sezonu
To ostatni weekend na zimowe szaleństwo na łyżwach na piotrkowskim lodowisku. Pogoda powinna sprzyjać ruchowi na świeżym powietrzu. OSiR zaprasza całe rodziny. Dla najmłodszych łyżwiarzy przygotowano niespodzianki.
Spędź ferie na sportowo!
Młodzież z województwa łódzkiego rozpoczęła ferie. Zimowy wypoczynek to okazja do tego, by wziąć udział w zajęciach organizowanych przez lokalne instytucje. Swoją propozycję przygotowali też pracownicy piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
09.01.2023 15:42
Komplet mistrza
Znakomicie zaczęli 2023 rok zawodnicy Barwilu-Omegi. Mistrzowie Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w miniony weekend wygrali dwa mecze i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli.
Koniec roku w piłce amatorskiej
Rok 2022 zakończyli piłkarze – amatorzy występujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W najlepszych nastrojach – obrońcy trofeum, ale nie tylko.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat