Artykuły do tagu: futbol

15.04.2024 16:04
Zmiana lidera
Już na początku rewanżowej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zanotowano sporą niespodziankę. Prowadzący w tabeli aktualny mistrz Barwil – Omega przegrał z Met Stalem. Potknięcie lidera wykorzystała Starówka
29.01.2024 16:26
Błysk Eko Luku
Przedostatnia kolejka I rundy Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej przyniosła kilka niespodzianek. Za największą należy uznać porażkę lidera.
18.12.2023 15:37
Nie ma mocnych na Ekipę
Może nie wygrywają zbyt wysoko, raczej nie grają specjalnie efektownie, ale gry w defensywie zazdrości im każda drużyna Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Ekipa pokonała kolejnego faworyta i rok 2023 kończy w fotelu lidera!
11.12.2023 17:40
Słaby start mistrza
Tylko punkt w dwóch pierwszych meczach nowego sezonu Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wywalczył obrońca tytułu. Kto postawił się mistrzowi?
Trudne początki beniaminków
Już w sierpniu, a nie jak do tej pory we wrześniu, nowy sezon zainaugurowali piłkarze – amatorzy. Do rozgrywek zgłosiło się 17 drużyn, czyli o dwie więcej niż w ubiegłym roku. O tym, jak ciężkie mogą być początki rywalizacji przekonali się beniaminkowie.
Barwil - Omega znów najlepszy
Najważniejsze rozstrzygnięcia Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej poznaliśmy już wcześniej. Ostatnia kolejka sezonu tradycyjnie kończyła się meczem, który niejednokrotnie decydował o tytule mistrzowskim. Tym razem spotkanie określane „amatorskim piotrkowskim gran derby” zakończyło się wynikiem wręcz nieprawdopodobnym.
12.06.2023 12:24
I wszystko jasne
Co prawda do zakończenia sezonu 2022/23 w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej pozostała jeszcze jedna kolejka, ale najważniejsze rozstrzygnięcia już zapadły. Sprawdziła się żelazna reguła rozgrywek: gra kilkanaście drużyn, liderzy się zmieniają, a na końcu i tak wygrywa Barwil – Omega.
09.01.2023 15:42
Komplet mistrza
Znakomicie zaczęli 2023 rok zawodnicy Barwilu-Omegi. Mistrzowie Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w miniony weekend wygrali dwa mecze i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli.
Koniec roku w piłce amatorskiej
Rok 2022 zakończyli piłkarze – amatorzy występujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W najlepszych nastrojach – obrońcy trofeum, ale nie tylko.
Mistrz już na prowadzeniu
Po trzech kolejkach Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej tylko jeden zespół może poszczycić się kompletem punktów – to obrońca trofeum Barwil-Omega. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki. Nie zabrakło niespodzianek.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat