Advertisement

Weekend z niespodziankami

OSiR Poniedziałek, 25 października 202135577
Coraz bliżej do zakończenia jesiennej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki. Nie zabrakło niespodzianek.
Prym-Galeria Wnętrz-Starówka Prym-Galeria Wnętrz-Starówka

Bodaj największą sprawili piłkarze amatorzy z Eko Luka, którzy po zaciętym meczu pokonali  Starówkę 2:1. Oba gole zdobył Mateusz Tworkowski. Była to druga porażka wicemistrza.

Niespodziewane dwie porażki ponieśli zawodnicy Met-Stalu. W sobotę ulegli Rol-Bestowi (1:4), a w niedzielę Flexipalowi (0:1) i w tabeli spadli z piątej na szóstą pozycję.

Najważniejsze dla układu w górnej części tabeli były jednak mecze z udziałem drużyny Prym-Galeria Wnętrz. Oba przez wicelidera przegrane: najpierw ze Starówką (3:6), potem z Moszczenicą GG (2:3).

Liderem z kompletem zwycięstw jest obrońca tytułu. Barwil Omega w dwóch kolejkach strzelił rywalom 15 goli. Na drugie miejsce awansowała Moszczenica, która traci do mistrza trzy punkty.

Ostatnie dwie kolejki tej rundy zostaną rozegrane w najbliższy weekend na bocznym boisku miejskiego stadionu. Początek o 9.00.

 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Daniel EL ~Daniel EL (Gość)25.10.2021 17:26

I co? Łyso wam wszystkim? Pokazałem że jestem wielki.

40


ale ja ja ~ale ja ja (Gość)26.10.2021 15:59

W sobotę ulegli Rol-Bestowi (1:4), a w niedzielę Flexipalowi (0:1) i w tabeli SPADLI z szóstej na piątą pozycję.

20


Kibic redaktora ~Kibic redaktora (Gość)26.10.2021 10:25

Spadli "w tabeli spadli z szóstej na piątą pozycję"
Boje sie o reprezentacje jak spadna wyzej
Red: Poprawione, dzięki.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat