Walka o podium

OSiR Poniedziałek, 03 czerwca 20241
W Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej grały ze sobą drużyny ścisłej czołówki. Kto wypadł najlepiej?
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

W zaległym spotkaniu zmierzyły się Prym – Galeria Wnętrz z MJ Meble Na Wymiar. Wygrała rewelacja sezonu 4:2, co chyba pogrzebało nadzieje Prymu na doścignięcie prowadzącego Barwilu – Omegi (5:2 z WKS Proszenie, 12 punktów przewagi).

Drugi mecz zespołów z czołówki nie był już specjalnie zacięty: Starówka rozgromiła MJ aż 7:1 i zajmuje drugie miejsce ze stratą 11 punktów do lidera. Trzeci jest Prym, a czwarte MJ Meble.

Niespodziankę sprawił Orlik Bujny, wygrywając 3:1 z MR Dach Moszczenica. Niektórych być może zaskoczyła porażka Met – Stalu z KSTR Flexipal (0:2). Kolejny mecz bez punktu zaliczyła Ekipa (0:3 z Eko Lukiem), a w meczach drużyn z ostatnich miejsc bez niespodzianek. Drużyna Starszych Panów pokonała Trybunał Piotrków) 5:2, a Golden Boizz zwyciężył PWIK 10:2.

Do końca rozgrywek pięć kolejek. Mecze odbywają się na bocznych boiskach stadionu miejskiego przy ul. Żwirki w weekendowe poranki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ramo ~Ramo (Gość)03.06.2024 17:40

Chłopcom z Mebli brakuje kultury. To dobrze że tej kultury nauczyła ich wlasnie Starówka Brawo

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat