Advertisement

Artykuły do tagu: amatorska

09.01.2023 15:42
Komplet mistrza
Znakomicie zaczęli 2023 rok zawodnicy Barwilu-Omegi. Mistrzowie Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w miniony weekend wygrali dwa mecze i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli.
Koniec roku w piłce amatorskiej
Rok 2022 zakończyli piłkarze – amatorzy występujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W najlepszych nastrojach – obrońcy trofeum, ale nie tylko.
Mistrz już na prowadzeniu
Po trzech kolejkach Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej tylko jeden zespół może poszczycić się kompletem punktów – to obrońca trofeum Barwil-Omega. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki. Nie zabrakło niespodzianek.
Inauguracja sezonu halowego pod znakiem remisów
Halowy sezon 2022/23 zainaugurowali piłkarze-amatorzy. W obecnych rozgrywkach startuje piętnaście zespołów. Zrezygnowano z podziału na dwie ligi. Co pokazała pierwsza kolejka?
14.11.2022 15:54
Remis w klasyku
Ten mecz z reguły kończy rundę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Tym razem z uwagi na przekładanie wcześniejszych kolejek spotkanie Barwilu-Omegi z Prym Galerią Wnętrz odbyło się 13 listopada, kiedy zawodnicy mają do rozegrania jeszcze po dwa mecze.
Prym - Galeria Wnętrz wraca do gry
Po dziesięciu kolejkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR na prowadzeniu zespół Moszczenicy GG. Doświadczonych zawodników – w przeszłości często piłkarzy Włókniarza – goni Eko Luk. Dopiero trzecie miejsce zajmuje najbardziej utytułowana drużyna rozgrywek.
10.10.2022 16:34
Moszczenica zachwyca
Rekordowe zwycięstwo lidera, pierwsze potknięcie wicelidera, kolejna porażka mistrza - tak w wielkim skrócie wyglądała piąta kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
Eko Luk zdePRYMował Galerię
Przynajmniej dwa dość niespodziewane wyniki padły w czwartej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Przegrał lider Prym-Galeria Wnętrz i stracił prowadzenie.
21.09.2022 16:03
Przebudzenie mistrza
Tuzin goli zaaplikowali swoim rywalom mistrzowie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Barwil-Omega nie dał szans DSP.
14.09.2022 16:06
Nazwa bywa myląca
O tym, że nazwa zespołu może być myląca, przekonali się w drugiej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zawodnicy faworyzowanej Starówki. W sobotę niespodziewanie tylko zremisowali z drużyną Fajansiarzy Calcio.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat