Artykuły do tagu: amatorska

15.04.2024 16:04
Zmiana lidera
Już na początku rewanżowej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zanotowano sporą niespodziankę. Prowadzący w tabeli aktualny mistrz Barwil – Omega przegrał z Met Stalem. Potknięcie lidera wykorzystała Starówka
07.04.2024 17:17
Prym Galerii Wnętrz!
Po pięciu latach na mistrzowski tron Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej powróciła Prym – Galeria Wnętrz. Choć gwoli ścisłości trzeba dodać, że w sezonie 2015/16 dzisiejsi mistrzowie występowali pod nieco inną nazwą. Ale trzon drużyny pozostał ten sam. I triumfuje.
Walewski Team znów zaskakuje
W miniony weekend dokończono 24. kolejkę Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Rozegrano cztery mecze. Jeden zakończył się niespodzianką sporego kalibru.
18.03.2024 15:57
Czy poznaliśmy mistrza?
Najwięcej goli i emocji w weekendowych zmaganiach piłkarzy – amatorów przyniósł sobotni mecz FCC Environment – Górny Nieruchomości Sulejów. Padło w nim aż dziesięć bramek.
11.03.2024 16:04
Ścisk w tabeli
Punktowe różnice pomiędzy poszczególnymi zespołami Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej są naprawdę niewielkie. Drużynę z miejsca dziewiątego dzielą od tej z czwartego zaledwie dwa punkty.
04.03.2024 13:07
Faworyci wygrywali
Bez większych niespodzianek upłynął weekend w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Tym razem faworyci odnieśli wysokie zwycięstwa.
Walewski Team zatrzymuje mistrza
Po raz kolejny okazało się, że w Amatorskiej Halowej Lidze Piłce Nożnej nie ma murowanych faworytów. Tym razem przekonali się o tym zawodnicy obrońcy tytułu.
Met - Stal atakuje podium
Trwa znakomita passa Met – Stalu. Drużyna wcześniej specjalizująca się w remisach, od kilku tygodni głównie wygrywa. I awansuje na czwarte miejsce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
12.02.2024 16:34
Najlepsi tracą punkty
O tym, że każdy może stracić punkty z każdym przekonały nas ostatnie kolejki Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Najwięcej emocji przyniosły mecze Starówki z liderem i wiceliderem.
Wicelider nokautuje mistrza
W kończącym pierwszą rundę Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej meczu nazwanym kiedyś „piotrkowskim amatorskim grand derby” lider i aktualny mistrz mierzył się z wiceliderem. Spotkanie zakończyło się nadspodziewanie wysokim zwycięstwem tego ostatniego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat