Advertisement

WKS Proszenie włącza się do walki o awans

OSiR Środa, 23 lutego 202219580
W najciekawiej zapowiadającym się meczu pierwszej ligi Barwil-Omega nie dał szans Starówce i umocnił się na prowadzeniu. Na drugim poziomie rozgrywkowym Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wicelider uległ trzeciej drużynie w tabeli, mocno komplikując sobie sprawę awansu.
Wikrol-Rol Best Wikrol-Rol Best

Barwil-Omega pewnie zmierza po kolejny tytuł AHLPN. W niedzielę mierzył się z jednym z najtrudniejszych rywali i zdecydowanie wygrał 4:0.

Wicelider, Prym-Galeria Wnętrz, męczył się z ostatnią w tabeli Ekipą PTB, ale ostatecznie zwyciężył 2:1. Na trzecim miejscu umocnił się LZS Sulejów (2:0 z KSTR Flexipal).

Na dole tabeli ścisk. Szósty Eko Luk ma tylko trzy punkty przewagi nad ostatnią Ekipą PTB.

Do końca rozgrywek jeszcze sześć kolejek.

W drugiej lidze wicelider Emik Brudaki doznał trzeciej porażki w sezonie. Tym razem uległ WKS Proszenie 1:3 i ma tylko punkt przewagi nad najgroźniejszym rywalem. W tej klasie rozgrywkowej zdecydowanie prowadzi Rol-Best – jedyny zespół bez porażki.

Do końca jeszcze  siedem kolejek.

Przypominamy, że Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej organizowana jest przez piotrkowski OSiR. Mecze odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat