Advertisement

Remis w klasyku

OSiR Poniedziałek, 14 listopada 20220
Ten mecz z reguły kończy rundę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Tym razem z uwagi na przekładanie wcześniejszych kolejek spotkanie Barwilu-Omegi z Prym Galerią Wnętrz odbyło się 13 listopada, kiedy zawodnicy mają do rozegrania jeszcze po dwa mecze.
Barwil-Omega - Prym-Galeria Wnętrz Barwil-Omega - Prym-Galeria Wnętrz

Jeszcze niedawno był to pojedynek dwóch najlepszych zespołów ALPN, dlatego też bywał nazywany "piotrkowskim amatorskim klasykiem". Obecnie Barwil-Omega (obrońca tytułu) i Prym Galeria zajmują nieco dalsze miejsca w tabeli – odpowiednio trzecie i czwarte.

W niedzielnym spotkaniu padł remis 1:1. Gola dla BO zdobył Jacek Tomaszewski, a dla PGW Daniel Nowaczyk. Po tym podziale punktów pozycja tych drużyn nie zmieniła się.

Liderem pozostaje Moszczenica GG, która w dwunastu meczach zgromadziła 33 punkty. Tuż za nią Eko Luk (29 pkt.).

Do końca I rundy pozostały dwie kolejki. Mecze ALPN odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat