Advertisement

Prym - Galeria Wnętrz wraca do gry

M.Cecotka Środa, 09 listopada 20223
Po dziesięciu kolejkach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR na prowadzeniu zespół Moszczenicy GG. Doświadczonych zawodników – w przeszłości często piłkarzy Włókniarza – goni Eko Luk. Dopiero trzecie miejsce zajmuje najbardziej utytułowana drużyna rozgrywek.
ALPN ALPN

W lidze nie ma już zespołu niepokonanego: ostatnim był lider, ale uległ broniącemu tytułu Barwilowi. A ten notuje najsłabszy jak na razie sezon od lat, bo tak należy ocenić obecną trzecią lokatę mistrza. Zatem: Moszczenica GG -  27 pkt, Eko Luk  - 25 pkt., Barwil-Omega -  24 pkt. – tak wygląda pierwsza „3” po dziesięciu rozegranych meczach.

Tuż za nią beniaminek Orlik Bujny (20 pkt.) i wracający do gry o czołowe lokaty po serii kilku zaskakujących porażek Prym-Galeria Wnętrz (18 pkt.). Zwraca uwagę pierwsze zwycięstwo w ALPN odniesione przez Drużynę Starszych Panów, którzy opuścili ostatnie miejsce w tabeli. Spadli na nie Fajansiarze Calcio.

Najbliższa kolejka ALPN zostanie rozegrana 11 listopada. A same rozgrywki doczekały się swojego profilu na Facebooku. Stworzył go i prowadzi pasjonat futbolu i zawodnik Eko Luka Piotr Świtalski.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kokosz ~Kokosz (Gość)10.11.2022 11:05

Chciałbym żeby Daniel komentował każdą kolejkę. Czy da się zrobić?

11


gracz 83 ~gracz 83 (Gość)09.11.2022 17:30

Atrakcyjność profilu podniósł wywiad z trenerem Eko Luku Danielem xd

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat