Advertisement

Pijani za kierownicą. Rekordzista miał ponad 3 promile!

PolicjaOpoczno Wtorek, 30 sierpnia 20224
Opoczyńscy policjanci zatrzymali w ostatnich dniach troje nietrzeźwych kierowców, którzy poruszali się po drogach powiatu samochodami osobowymi. Niechlubny rekordzista miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Wszystkim odebrano prawa jazdy.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

27 sierpnia policjanci udaremnili dalszą jazdę dwóm pijanym kierowcom.

Pierwszy z mężczyzn, 44-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego, został zatrzymany w Zarzęcinie. Kierował passatem mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Tego samego dnia na ulicy Żeromskiego w Opocznie policjanci zatrzymali do kontroli 46-letniego kierowcę mercedesa. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu - relacjonuje asp. szt. Barbara Stępień, oficer prasowy KPP w Opocznie.


Następnego dnia w Opocznie na ulicy Załęskiego Bończy do kontroli została zatrzymana 22-letnia kierująca audi. Okazało się, że kobieta ma prawie promil alkoholu w organizmie.


Wszyscy nietrzeźwi kierujący stracili prawa jazdy, teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Seba ~Seba (Gość)30.08.2022 10:42

Ostatnio policjanta też złapano po wódce za kółkiem

50


promil ~promil (Gość)30.08.2022 22:12

I był znany policji?

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.08.2022 14:47

Ma dziwną koszulę z innym rękawem

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat