Artykuły do tagu: pijani

15-latka pod wpływem narkotyków i alkoholu w szpitalu. 22-latek usłyszał zarzuty
Opoczyńscy policjanci zatrzymali 22-latka, który usłyszał zarzuty udzielania narkotyków małoletnim oraz ich rozpijania. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.
5-latek pod opieką kompletnie pijanych rodziców
Poważne konsekwencje grożą rodzicom, którzy nie wywiązali się z obowiązku właściwej opieki nad swoim synem. Dzieckiem po interwencji policji zajęła się znajoma rodziny. Sprawa trafi pod ocenę sądu. Śledczy sprawdzają również czy nie doszło do narażenia 5-latka na utratę zdrowia lub życia.
Pijani za kierownicą. Rekordzista miał ponad 3 promile!
Opoczyńscy policjanci zatrzymali w ostatnich dniach troje nietrzeźwych kierowców, którzy poruszali się po drogach powiatu samochodami osobowymi. Niechlubny rekordzista miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Wszystkim odebrano prawa jazdy.
Pijani kierowcy na ulicach Piotrkowa
Trzech pijanych kierowców zatrzymali w ten weekend piotrkowscy policjanci. Ich nieodpowiedzialne zachowanie mogło doprowadzić do niejednej tragedii.
Policyjne podsumowanie weekendu
Upalne dni sprzyjają letniemu wypoczynkowi. W miniony weekend piotrkowscy policjanci dbali o bezpieczeństwo na drogach oraz na wodach Zalewu Sulejowskiego. Nie obyło się jednak bez mandatów oraz zatrzymań.
Matka miała 3,5, ojciec 3 promile. Nie zauważyli zniknięcia córki
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali i przedstawili zarzuty rodzicom 5-letniej dziewczynki, po tym jak kompletnie pijani narazili ją na utratę życia lub zdrowia. Na szczęście interweniowała kobieta, będąca świadkiem niebezpiecznej sytuacji.
Oboje pili, oboje prowadzili, oboje zostali zatrzymani
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę oraz jej o 4 lata młodszego partnera, którzy kierowali samochodami pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalili ponadto, że pojazd którym kierował 31-letni tomaszowianin dachował po uderzeniu w wysepkę ronda.
Pili i jechali. Wysyp nietrzeźwych kierowców
W ostatnich dniach na terenie powiatu piotrkowskiego policjanci wyeliminowali z ruchu trzech nietrzeźwych kierujących. Za takie przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara finansowa.
Dwa dni, dwa zatrzymania, po dwa promile
Interwencja policjantów oraz obywatelskie zatrzymanie pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu dwóch osób, które kierowały „na podwójnym gazie”. Wkrótce obie usłyszą zarzuty. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.
Komendant główny policji: każda ścieżka dobra, aby zdjąć z dróg pijanych kierowców
- Dobra jest każda ścieżka prowadząca w kierunku, aby zdjąć potencjalnych zabójców z naszych dróg, bo tak trzeba patrzeć na ludzi siadających za kierownicą po spożyciu alkoholu albo środków odurzających - powiedział komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat