Nowy kompleks handlowy rośnie w oczach

Środa, 16 listopada 202236
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego oraz kierowcy podróżujący przez miasto ulicą Sulejowską, mogą już gołym okiem dostrzec elementy konstrukcyjne, na których wkrótce oprze się duży kompleks handlowy. W N-Parku - bo taka będzie jego nazwa - obok licznych sklepów czy supermarketu, nie zabraknie też restauracji typu fast food. Jeśli prace będą postępowały zgodnie z planem, centrum zostanie otwarte w drugim kwartale 2023 roku.

Ładuję galerię...

Dziś wiemy już, że wśród najemców lokali w N-Parku znajdą się takie sieci handlowo-usługowe jak: Action, Jysk, Stokrotka, kaes, RTV Euro AGD, czy Sinsay. Dla amatorów szybkich posiłków swoją ofertę przygotuje restauracja McDonald's. 

 

Powierzchnia handlowa tego obiektu będzie równa niemal 8 tys. m². Nieruchomość jest inwestycją firmy Napollo.

 

Jak teraz wygląda plac budowy? Sprawdźcie na zdjęciach!

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_weronika ~go?ć_weronika (Gość)28.02.2023 17:31

Ludziom się nigdy nie dogodzi. Bardzo dobrze że miasto się rozwija ale to też im przeszkadza. To, ze wy jesteście biedni nie znaczy że każdy taki jest. Pozdrawiam, szczególnie wykonawcę i robotników bo to jaką pracę wykonują w tak szybkim tempie jest niesamowite.

00


j. ~j. (Gość)16.12.2022 23:50

Na tym polega kapitalizm! Ciężko pracujący ludzie powinni jak najszybciej wydawać zarobione pieniądze, oczywiście także na to, co im jest do niczego nie potrzebne, skuszeni reklamami i różnymi pseudopromocjami, żeby ci, którzy kręcą tymi biznesami mieli za co budować swoje rezydencje i wymieniać odrzutowce na lepszy model! A tak przy Adwencie: Jak to się ma do Ewangelii, pochwały ubóstwa Betlejemskiej Szopki, Chciwości, która napędza gospodarkę będąc jednocześnie jednym z grzechów głównych itd. itp.?... Księdza, który a takich rzeczach mówił z ambony w mojej parafii, jakoś szybko przeniesiono, a wcześniej będąc u mnie po kolędzie zwierzył się, że jak coś więcej powie z ambony to ma nieprzyjemności i musi się tłumaczyć... Niech się księża i biskupi nie dziwią, że tak wielu, zwłaszcza młodych ludzi nie chce mieć z Kościołem nic wspólnego, skoro nie odpowiada on na palące problemy współczesności sprowadzając moralność niemal wyłącznie do rygoryzmu seksualnego!

20


goœć_darek ~goœć_darek (Gość)13.12.2022 07:25

Do Piotrkowa nalezy zciągnąć inwestorów z normalnymi produkcyjnymi zakładami pracy ,nie coraz więcej sklepów a zakładów pracy brak

30


Zadowolony ~Zadowolony (Gość)18.11.2022 09:25

Pięknię nam się ten Piotrków rozrasta gospodarczo, już nie mogę się doczekać kiedy skonsumuje tam BigMaca i poprawię frytkami i z umazaną twarzą w keczupie wyjdę na ulicę Sulejowską i wtopię się w tłum przechodniów tak samo ufajdanych jak ja

100


jdr ~jdr (Gość)10.12.2022 20:06

A gdzie zakłady produkcyjne? Na to nie ma zgody tego magistratu? Tylko zgoda na sklepy? Dla kogo tam będzie praca? Dla ekspedientów i magazynierów? A gdzie mają pracować nasze wykształcone dzieci? Tylko w stolicy i dużych miastach? Jak to miasto ma się rozwijać gdy oferty pracy dotyczą tylko osób z podstawowym i średnim wykształceniem, no i oczywiście z wyksztalceniem zawodowym? Nikt tu nie myśli perspektywicznie, ani elektorat, ani rządzący.

40


dzikun ~dzikun (Gość)16.11.2022 12:35

Czy litera N w nazwie ma oznaczać zero (z niemieckiego "nul")?. Jakie jest właściwie ekonomiczne uzasadnienie takiej inwestycji w naszym miasteczku? W dobie galopującej inflacji, kryzysu ekonomicznego i energetycznego, w czasie gdy ludzie nie mają pieniędzy na wszystko (pomijam elyty), gdy będzie wyłączane oświetlenie sklepów, ulic i wielu innych rzeczy. Gdzie tutaj jakikolwiek sens i logika. No chyba że to tak z rozpędu i bez żadnej logiki, jak CPK i Wielki bezużyteczny Przekop. Jeżeli tak to zwracam honor. Jest jeszcze możliwość że kryzys jest tylko w telewizji i gazetach, a w rzeczywistości go nie ma, taki matrix.

1711


pol ~pol (Gość)04.12.2022 20:23

będą mieli ludzie gdzie ulokować swoje 500+ i 14tki

42


ee ~ee (Gość)29.11.2022 17:50

To miasto to DramaT

41


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)19.11.2022 00:51

Propozycja dla tych, którzy chcą zarobić szybko piniondze: otwierajcie na łeb, na szyję lombardy. Zobaczcie ile wpływa towaru do już istniejących od z dnia na dzień ubożejących mieszczan Trybunalskiego grodu.

60


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)16.11.2022 12:57

Po co to komu potrzebne Fokus świeci pustkami a konkurencji dla OBI nie ma ceny u nich z kosmosu

441


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat