Advertisement

Nowy kompleks handlowy rośnie w oczach

Środa, 16 listopada 202236
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego oraz kierowcy podróżujący przez miasto ulicą Sulejowską, mogą już gołym okiem dostrzec elementy konstrukcyjne, na których wkrótce oprze się duży kompleks handlowy. W N-Parku - bo taka będzie jego nazwa - obok licznych sklepów czy supermarketu, nie zabraknie też restauracji typu fast food. Jeśli prace będą postępowały zgodnie z planem, centrum zostanie otwarte w drugim kwartale 2023 roku.

Ładuję galerię...

Dziś wiemy już, że wśród najemców lokali w N-Parku znajdą się takie sieci handlowo-usługowe jak: Action, Jysk, Stokrotka, kaes, RTV Euro AGD, czy Sinsay. Dla amatorów szybkich posiłków swoją ofertę przygotuje restauracja McDonald's. 

 

Powierzchnia handlowa tego obiektu będzie równa niemal 8 tys. m². Nieruchomość jest inwestycją firmy Napollo.

 

Jak teraz wygląda plac budowy? Sprawdźcie na zdjęciach!


Zainteresował temat?

3

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_weronika ~go?ć_weronika (Gość)28.02.2023 17:31

Ludziom się nigdy nie dogodzi. Bardzo dobrze że miasto się rozwija ale to też im przeszkadza. To, ze wy jesteście biedni nie znaczy że każdy taki jest. Pozdrawiam, szczególnie wykonawcę i robotników bo to jaką pracę wykonują w tak szybkim tempie jest niesamowite.

00


j. ~j. (Gość)16.12.2022 23:50

Na tym polega kapitalizm! Ciężko pracujący ludzie powinni jak najszybciej wydawać zarobione pieniądze, oczywiście także na to, co im jest do niczego nie potrzebne, skuszeni reklamami i różnymi pseudopromocjami, żeby ci, którzy kręcą tymi biznesami mieli za co budować swoje rezydencje i wymieniać odrzutowce na lepszy model! A tak przy Adwencie: Jak to się ma do Ewangelii, pochwały ubóstwa Betlejemskiej Szopki, Chciwości, która napędza gospodarkę będąc jednocześnie jednym z grzechów głównych itd. itp.?... Księdza, który a takich rzeczach mówił z ambony w mojej parafii, jakoś szybko przeniesiono, a wcześniej będąc u mnie po kolędzie zwierzył się, że jak coś więcej powie z ambony to ma nieprzyjemności i musi się tłumaczyć... Niech się księża i biskupi nie dziwią, że tak wielu, zwłaszcza młodych ludzi nie chce mieć z Kościołem nic wspólnego, skoro nie odpowiada on na palące problemy współczesności sprowadzając moralność niemal wyłącznie do rygoryzmu seksualnego!

20


goœć_darek ~goœć_darek (Gość)13.12.2022 07:25

Do Piotrkowa nalezy zciągnąć inwestorów z normalnymi produkcyjnymi zakładami pracy ,nie coraz więcej sklepów a zakładów pracy brak

30


Zadowolony ~Zadowolony (Gość)18.11.2022 09:25

Pięknię nam się ten Piotrków rozrasta gospodarczo, już nie mogę się doczekać kiedy skonsumuje tam BigMaca i poprawię frytkami i z umazaną twarzą w keczupie wyjdę na ulicę Sulejowską i wtopię się w tłum przechodniów tak samo ufajdanych jak ja

100


jdr ~jdr (Gość)10.12.2022 20:06

A gdzie zakłady produkcyjne? Na to nie ma zgody tego magistratu? Tylko zgoda na sklepy? Dla kogo tam będzie praca? Dla ekspedientów i magazynierów? A gdzie mają pracować nasze wykształcone dzieci? Tylko w stolicy i dużych miastach? Jak to miasto ma się rozwijać gdy oferty pracy dotyczą tylko osób z podstawowym i średnim wykształceniem, no i oczywiście z wyksztalceniem zawodowym? Nikt tu nie myśli perspektywicznie, ani elektorat, ani rządzący.

40


dzikun ~dzikun (Gość)16.11.2022 12:35

Czy litera N w nazwie ma oznaczać zero (z niemieckiego "nul")?. Jakie jest właściwie ekonomiczne uzasadnienie takiej inwestycji w naszym miasteczku? W dobie galopującej inflacji, kryzysu ekonomicznego i energetycznego, w czasie gdy ludzie nie mają pieniędzy na wszystko (pomijam elyty), gdy będzie wyłączane oświetlenie sklepów, ulic i wielu innych rzeczy. Gdzie tutaj jakikolwiek sens i logika. No chyba że to tak z rozpędu i bez żadnej logiki, jak CPK i Wielki bezużyteczny Przekop. Jeżeli tak to zwracam honor. Jest jeszcze możliwość że kryzys jest tylko w telewizji i gazetach, a w rzeczywistości go nie ma, taki matrix.

1711


pol ~pol (Gość)04.12.2022 20:23

będą mieli ludzie gdzie ulokować swoje 500+ i 14tki

42


ee ~ee (Gość)29.11.2022 17:50

To miasto to DramaT

41


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)19.11.2022 00:51

Propozycja dla tych, którzy chcą zarobić szybko piniondze: otwierajcie na łeb, na szyję lombardy. Zobaczcie ile wpływa towaru do już istniejących od z dnia na dzień ubożejących mieszczan Trybunalskiego grodu.

60


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)16.11.2022 12:57

Po co to komu potrzebne Fokus świeci pustkami a konkurencji dla OBI nie ma ceny u nich z kosmosu

441


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat