Advertisement

Nowe przejścia dla pieszych przy cmentarzach

ePiotrkow Czwartek, 28 października 2021290911
Dwa nowe przejścia dla pieszych pojawiły się w rejonie piotrkowskich cmentarzy. „Zebry” zostały namalowane na ul. Spacerowej i mają zwiększyć bezpieczeństwo osób odwiedzających groby swoich bliskich.

Ładuję galerię...

 

Dodatkowe przejścia znajdują się w rejonie dwóch parkingów po wschodniej stronie ul. Spacerowej. Dzięki nim ograniczone zostanie przechodzenie przez jezdnie w sposób nieprzepisowy.

 

Straż miejska i policja apeluje do kierowców, rowerzystów i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie cmentarzy – zwłaszcza w okolicy ul. Cmentarnej, ze względu na bardzo duży ruch oraz parkowanie tylko w dozwolonych miejscach.

 

- Kierowcy powinni zwracać szczególną uwagę na obowiązujące zakazy zatrzymywania w tym rejonie, ponieważ dochodzi do sytuacji, kiedy autobusy MZK z uwagi na parkujące niezgodnie z przepisami samochody nie mają możliwości przejazdu. Nieprzestrzeganie tych zakazów grozi mandatem karnym lub w ostateczności odholowaniem - podkreśla Jacek Hofman, komendant Straży Miejskiej w Piotrkowie.

 

W czwartek od rana służby miejskie sprzątały liście i czyściły jezdnie. Także piotrkowianie licznie odwiedzają groby przed Dniem Wszystkich Świętych, co powoduje także problemy ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. 


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ghjghj ~ghjghj (Gość)28.10.2021 11:58

czy wy naprawdę sądzicie, że jak postawicie więcej przejść dla pieszych to ludzie będą przechodzić tylko tam? top kek xD. Prędzej zróbcie z całej ulicy zebrę to w ogóle nie dojdzie do wejścia na jezdnię logika :-D

91


Piotrkowianin Piotrkowianinranga28.10.2021 18:52

A na głównych ulicach miasta jak Sulejowska, Wolborska czy Śląska przejścia dla pieszych nie odmalowane od 1,5 roku. Na tych 2 ostatnich ulicach jeździ mnóstwo ciężarówek i chodzą dzieci do szkoły, ale co tam - Spacerowa ważniejsza.

52


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)28.10.2021 22:08

Patrząc jak niektórzy ludzie chodzą po spacerowej, Partyzantów czy np Wyzwolenia... to nawet wymalowanie przejść co 2 metry nie pomoże, bo i tak pójdą pomiędzy, żeby skrócić sobie drogę.

40


Zderzak ~Zderzak (Gość)28.10.2021 16:52

Moja zasługa postawiłem wszystkich do pionu to zrobili

03


Sandra ~Sandra (Gość)28.10.2021 13:13

I bardzo dobrze bo wcześniej musiałam tam czekać aż jakiś jaśnie pan mnie przepuści. Teraz można przejść bez zatrzymywania się

29


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat