Advertisement

Mistrz coraz bliżej…mistrzostwa

OSiR Poniedziałek, 07 marca 202215673
Prowadzący w AHLPN Barwil-Omega coraz bliżej obrony tytułu. W niedzielę odniósł jedno z najwyższych zwycięstw w sezonie i mimo jednego zaległego spotkania ma już sześć punktów przewagi nad wiceliderem.

Barwil pokonał walczący o utrzymanie w pierwszej lidze KSTR Flexipal 6:0, a trzy bramki zdobył znany z ligowych boisk Sebastian Natkański. Próbujący gonić lidera Prym-Galeria Wnętrz wygrał z trzecim w tabeli LZS Sulejów 5:2. Tutaj hat trickiem  popisał się były piłkarz m.in. Korony Kielce Jakub Grzegorzewski.

Ważne trzy punkty zdobyła bijąca się o podium Starówka (4:2 z Eko Lukiem), a od strefy spadkowej oddaliły się - przynajmniej na chwilę - Moszczenica GG (1:0 z Met Stalem) i FCC Environment (8:2 z Ekipą PTB).

W drugiej lidze znów porażka lidera. Rol-Best (tym razem bez Adriana Malickiego) uległ Drużynie Starszych Panów 0:1. Przegrał także zespół WKS Proszenie, który po serii zwycięstw w sobotę musiał uznać wyższość drużyny Walewski Team. Ta ostatnia jest zmorą faworytów: wcześniej zremisowała z Rol-Bestem i pokonała Emika Brudaki. A Emik wciąż zajmuje pozycję wicelidera, mając jednak jeden mecz zaległy. Trwa zacięta walka o awans.

Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej organizowana jest przez piotrkowski OSiR, a mecze odbywają się w weekendowe poranki w hali Relax.


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gracz ~Gracz (Gość)07.03.2022 21:15

Emik ma zaległy mecz ponieważ nie stawił się w sobotę tłumacząc że nie wiedzieli.Jakoś wszystkie inne drużyny wiedziały.Przypadek?nie sądzę.WALKOWER

20


rowerzysta ~rowerzysta (Gość)07.03.2022 18:16

Coś chyba w Eko Luk taktyka zawiodła.

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat