Advertisement

Komplet mistrza

OSiR Poniedziałek, 09 stycznia 20234
Znakomicie zaczęli 2023 rok zawodnicy Barwilu-Omegi. Mistrzowie Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w miniony weekend wygrali dwa mecze i z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli.
AHLPN AHLPN

W sobotę Barwil-Omega mający w składzie m.in. Łukasza Matuszczyka, Wojciecha Robaszka czy Sebastiana Natkańskiego pokonał  Eko Luk 3:2, a w niedzielę rozgromił Zbyszko Ogrody 8:0. To jedyny zespół w lidze, który nie stracił nawet punktu.

Na drugie miejsce – po dwóch weekendowych zwycięstwach -  awansował odwieczny rywal Barwilu, Prym-Galeria Wnętrz. Mecz tej drużyny z LZS Sulejów był bodaj najbardziej emocjonującym pojedynkiem niedzielnej serii. Ostatecznie po golu Marcina Szczepanowskiego wygrała Galeria 4:3.

Emocji nie brakowało też w spotkaniu Ekipy Emik Brudaki z Walewskim, w którym zwyciężyła ta pierwsza  (3:2) i utrzymała miejsce na podium.

Mecze Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożne rozgrywane są w weekendowe poranki w hali Relax. Najbliższe dwie kolejki odbędą się w sobotę i niedzielę. Początek o 9.00.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wodzu ~Wodzu (Gość)10.01.2023 12:35

W Barwilu gra też Przemek Jonczyk z Mierzyna :).

00


najemnik ~najemnik (Gość)12.01.2023 08:05

Chciałbym się zapytać, kto administruje stroną www.alpn.pl ? Czy aż tak trudno wprowadzić wyniki i od razu zaktualizować tabelę ?

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat