Advertisement

Klęska wicemistrza

OSiR Poniedziałek, 25 września 20232
Najwyższej porażki w historii swoich występów w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej doznali zawodnicy aktualnego wicemistrza. MR – Dach Moszczenica uległa liderowi MJ Meble Na Wymiar aż 1:16.
OSiR OSiR

 

To bez wątpienia największa niespodzianka dziewiątej kolejki rozgrywek. Co prawda MJ Meble Na Wymiar to w tym sezonie zespół niepokonany, ale rozmiary zwycięstwa nad tak doświadczoną drużyną z pewnością mogą zaskakiwać.

Wciąż wygrywa Prym – Galeria Wnętrz. Tym razem nie bez kłopotów drużyna lidera tabeli strzelców Marcina Szczepanowskiego pokonała KSTR Flexipal 2:1 i z jednym meczem zaległym zajmuje drugie miejsce.

Do czołówki dołączył obrońca tytułu.  Barwil – Omega nie dał szans Eko Lukowi, wygrywając aż 8:1. Tym samym mistrz awansował na czwartą lokatę.

Wciąż bez punktu pozostają Trybunał Piotrków (w sobotę 1:9 z Orlikiem Bujny) i PWiK (0:6 z DSP).

Mecze ALPN rozgrywane są na bocznych boiskach stadionu miejskiego. Organizatorem jest piotrkowski OSiR.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Architekt ~Architekt (Gość)26.09.2023 10:48

Dodać należy, że pierwszej porażki doznali do tej pory niepokonani zawodnicy drużyny FCC Environment.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat