GKS umacnia się na pozycji lidera SLS

Środa, 28 lutego 20243
Siatkarska Liga Szóstek powoli zbliża się do końca fazy zasadniczej. Dla wielu drużyn najbliższe kolejki będą niezwykle istotne w kontekście walki o miejsca uprawniające je do gry w play-offach. W 13. kolejce ponownie zwycięski okazał się GKS Kamieńsk.
fot.: materiały organizatora fot.: materiały organizatora

Lider z Kamieńska prowadził z UKS Fuks Sulejów już 2:0, ale sulejowianie zdołali doprowadzić do tie-breaka. W nim lepsi okazali się aktualni liderzy tabeli. GKS potrzebuje już tylko jednej wygranej, aby zapewnić sobie miejsce w TOP 4. Natomiast dla siatkarzy z Sulejowa zdobyty punkt może okazać się bardzo ważny w kontekście walki o fazę play-off.


W drugim sobotnim meczu Volley Props Łęczno pokonało ekipę Łorjors 3:0. Tym samym zespół z Łęczna przedłużył swoje matematyczne szanse na awans do najlepszej czwórki. Natomiast bez szans pozostaje zespół Łorjors, który w tym sezonie wciąż nie wygrał ani jednego spotkania.  


W niedzielę Mamrot Wilkowyje pokonał Volleyboys Bełchatów 3:1. Mecz mógł się podobać, kilka efektownych ataków, bardzo dużo punktów zdobytych bezpośrednio z zagrywki. Siatkarze z Bełchatowa, podobnie jak drużyna Łorjors, nie ma już szans na TOP 4. W najbliższych kolejkach bełchatowianie będą bronić 8. miejsca, aby na koniec sezonu mogli zagrać o miejsca 5-8.


W bardzo ważnym meczu Kombajn Wollejbal Tim pokonał Piotrkowską Akademię Sportu 3:1. Nie dawno siatkarze PAS-u zajmowali 2. miejsce w ligowej tabeli. Obecnie grozi im wypadnięcie z czołowej szóstki. PAS ma jeszcze przed sobą bezpośrednie starcia z drużynami, które walczą o play-offy.

 

W niedzielę został rozegrany jeden mecz awansem z 14. kolejki. Kombajn Wollejbal Tim pokonał Volleyboys Bełchatów 3:1 i awansował na 3. miejsce w tabeli.

 

W 13. serii gier pauzowała Wola Krzysztoporska Volleyball Club

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Fuks Fuks ~Fuks Fuks (Gość)29.02.2024 12:08

Czyżby najlepsza 4 bez Mamrota?

00


gian ~gian (Gość)28.02.2024 14:45

Ciekawie się robi w SLS

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat