Czołówka coraz bardziej wykrystalizowana

OSiR Wtorek, 19 października 202119966
Coraz wyraźniejsza robi się przewaga pierwszej „czwórki” Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie nad resztą stawki. Po ostatnim weekendzie wynosi już sześć punktów.
Eko Luk-Flexipal

Nie było niespodzianek w siódmej kolejce rozgrywek piłkarzy amatorów organizowanych przez piotrkowski OSiR. Wysoko swoje mecze wygrywali faworyci.

Lider Barwil-Omega pokonał Ekipę PTB 7:0, Moszczenica GG Rol-Best 7:1, a Starówka Drużynę Starszych Panów 8:0. Największe kłopoty miał drugi  w tabeli zespół Prym-Galeria Wnętrz, który zwyciężył FCC Environment 6:4. Przewaga prowadzących czterech drużyn na piątym Met-Stalem wynosi już co najmniej sześć punktów.

Na razie bez zdobyczy punktowej beniaminek, czyli Drużyna Starszych Panów.

Mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej odbywają się w weekendowe poranki na bocznym boisku miejskiego stadionu przy ulicy Żwirki. W najbliższą sobotę i niedzielę zaplanowano dwie kolejki.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kolo ~Kolo (Gość)25.10.2021 09:24

W 8 kolejce DSP wysoko przegrała z Ekipą PTB, ale DSP grali caly mecz w 6 os. czyli jednego mniej. Po co się zglaszali do ligi jak nie mają ludzi do gry?

00


go?ć_ania ~go?ć_ania (Gość)22.10.2021 14:08

Czy tylko jedna drużyna jest w 100% amatorska ?

10


rolland77 ~rolland77 (Gość)19.10.2021 18:24

Szacunek dla starszych panów przegrwyają wysoko ale grają. Powinni zatrudnić Daniela z Eko Luka :)

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat