Błysk Eko Luku

OSiR Poniedziałek, 29 stycznia 20245
Przedostatnia kolejka I rundy Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej przyniosła kilka niespodzianek. Za największą należy uznać porażkę lidera.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Sposób na Prym – Galerię Wnętrz znalazł Eko – Luk. Zespół, który w tym sezonie wyjątkowo często remisował, tym razem wygrał 2:0. Kilkadziesiąt minut później w zaległym spotkaniu EL zaprezentował się jeszcze lepiej, rozbijając trzecią w tabeli Ekipę aż 6:0!

Długo z Orlikiem Bujny męczył się obrońca trofeum. Ostatecznie Barwil – Omega wygrał po golu Sebastiana Natkańskiego i awansował na pierwsze miejsce. Na podium wskoczyła rewelacja rozgrywek, WKS Proszenie, po zwycięstwie 2:1 nad Starówką.

Ostatnia kolejka I rundy zostanie rozegrana w najbliższą sobotę. Mecze AHLPN odbywają się w hali Relax w weekendowe poranki (od 9.00). Organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tommy ~Tommy (Gość)30.01.2024 16:12

Bartosz Przepraszam

00


kieszka ~kieszka (Gość)29.01.2024 18:28

Te wyniki Eko Luku to zasługa trenerskiej myśli Daniela B.!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat