Advertisement

Aktywne ferie z OEA MOK

Poniedziałek, 23 stycznia 20230
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim podsumował pierwszy tydzień ferii zimowych. - Jeśli ktoś myślał, że ferie spędzone w mieście będą nudne, to miejmy nadzieję, że po tygodniu wspólnej zabawy z OEA MOK, zmienił swoje zdanie. Powodów ku temu było wiele - mówią organizatorzy. A jakie atrakcje zapewniono dzieciom?

Feryjny wypoczynek rozpoczął się tanecznym krokiem.

Nauka układów tanecznych podczas warsztatów przyniosła dzieciakom nie tylko wiele dobrej zabawy, ale i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Można było potańczyć, ale można też i było pośpiewać na warsztatach wokalnych. Tu dominował znany i lubiany dziecięcy repertuar - relacjonują przedstawiciele OEA.

Moc humoru popłynęła do dzieci ze sceny podczas teatralnego spektaklu, na który najmłodszych zaprosił teatr Złoty Dukat.

Perypetie Brudaska Oberwaska nie tylko śmieszyły, ale także niosły ze sobą walory edukacyjne. Po tym spektaklu nikt nie zapomni już o codziennej higienie. W teatrze Brudasek, a w kinie legendarny "Kot w butach. Ostatnie życzenie". Tu polała się niejedna łezka - dodają organizatorzy.

Na rozpamiętywanie nie było wiele czasu. Kto chciał zdążyć z życzeniami na Dzień Babci i Dziadka, musiał szybko zacząć działać. Dzieci z OEA postawiły na muzyczne życzenia. Piosenkę o babci i dziadku szlifowały bez końca.

 

Zwieńczeniem tygodnia była wycieczka. Dzieci odwiedziły Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. Było zwiedzanie centrum, a także pokaz w kinie sferycznym. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat