Advertisement

Artykuły do tagu: kino

Zapraszamy do Kina PIKSEL na film
Film "Wiek Adaline" reż. Lee Toland Krieger. Seans 11 lutego (sobota), o godz. 17:00.
27.01.2023 10:10
Pokusa wchodzi na ekrany
POKUSA to ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej, w reżyserii Marii Sadowskiej – twórczyni hitów „DZIEWCZYNY Z DUBAJU” oraz „SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ”. Oparta na faktach historia, w której atrakcyjna i ambitna Inez (w tej roli Helena Englert) od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki.
Kino Piksel zaprasza na The Silent Twins
Przed nami kolejny seans studyjnego kina Piksel w Mediatece 800-lecia. Tym razem widzowie będą mogli zapoznać się z historią czarnoskórych bliźniaczek, które jeszcze w czasach swojego dzieciństwa, przestały mówić. Wszystko to za sprawą polsko-brytyjsko-amerykańskiego dramatu "The Silent Twins".
23.01.2023 09:52
Aktywne ferie z OEA MOK
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim podsumował pierwszy tydzień ferii zimowych. - Jeśli ktoś myślał, że ferie spędzone w mieście będą nudne, to miejmy nadzieję, że po tygodniu wspólnej zabawy z OEA MOK, zmienił swoje zdanie. Powodów ku temu było wiele - mówią organizatorzy. A jakie atrakcje zapewniono dzieciom?
Co się zdarzyło w Zakopanem... zostaje zakopane
Tytuł odnosi się do nowej polskiej komedii "Niebezpieczni dżentelmeni", która w tym tygodniu premierowo pojawi się na dużym ekranie piotrkowskiego kina Helios. Coś dla siebie znajdą też najmłodsi, dla których z okazji ferii zimowych przygotowano kilka premierowych pokazów. Zapraszamy na przegląd kinowych propozycji.
Szpiegowski kryminał na dużym ekranie
Kolejny tydzień przynosi kolejną szansę na to, by obejrzeć dobry film w bardzo dobrych warunkach. Na dużym ekranie nadal królują takie nowości, jak "Avatar" czy "Kot w Butach", ale znalazła się też ciekawa propozycja dla miłośników kina trzymającego w napięciu. Jason Statham w roli głównej może oznaczać tylko jedno..., że będzie się działo.
Premiery kinowe w nowym roku
Na dużym ekranie nie braknie w najbliższych dniach nowych filmów. Lista premier jest dość ciekawa i choć większość tytułów już zapowiadaliśmy przed tygodniem, to nadal są to gorące tytuły. Bo czy można przejść obojętnie obok najnowszej części przygód "Kota w butach" lub nowej polskiej komedii? Zapraszamy na przegląd kinowych nowości.
Kot w butach wraca na duży ekran
Jedna z najpopularniejszych postaci drugoplanowych w serii bajek o Shreku doczekała się kolejnej pełnometrażowej animacji. Kot w butach powraca na ekrany kin, a poza jego przygodami piotrkowskie kino Helios przygotowało kilka równie ciekawych premier. Zapraszamy na przegląd repertuarowych nowości.
Nowy Avatar w piotrkowskim kinie Helios
Na to wydarzenie fani czekali wiele długich lat. Na duży ekran wchodzi premiera nowej części kultowego filmu - "Avatar: Istota wody". Poza nią nadal możemy oglądać w Piotrkowie wiele filmowych nowości.
To było czterdzieści minut filmowej wędrówki po Piotrkowie, i tym, co w nim najcenniejsze. W poniedziałkowe popołudnie w kinie Helios odbyła się prapremiera filmu "Pocztówka z Piotrkowa".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat