Advertisement

Artykuły do tagu: wypoczynek

Strefa wypoczynkowa już prawie gotowa
Dobiegają końca prace przy budowie strefy wypoczynkowej w Wolborzu. Inwestycja ma się zakończyć na przełomie listopada i grudnia.
Jura Krakowsko-Częstochowska - piękny domek zaprasza
Jura Krakowsko-Częstochowska to jedno z ciekawszych miejsc w Polsce. Obfituje w piękne krajobrazy, jaskinie i zamki, a dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna zachęca do wypoczynku. W okolicy dostępne są liczne piesze szlaki turystyczne oraz zadbane rowerowe szlaki turystyczne, fani zwiedzania również znajdą coś dla siebie. Co warto zwiedzić, będąc w okolicach Jura Krakowsko-Częstochowskiej? Gdzie najlepiej się zatrzymać?
Teatr, kino i nie tylko, czyli wakacje z OEA MOK
Niezapomniany oraz po brzegi wypełniony atrakcjami był dla dzieci pierwszy tydzień sierpnia w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wszystkim uczestnikom ten czas upłynął pod znakiem dobrej zabawy i artystycznych spotkań, o które zadbali instruktorzy zajęć muzycznych, plastycznych i fotograficznych.
2 miliony, by wypoczywało się lepiej
Na zdecydowaną poprawę komfortu wypoczywających nad zalewem w Czarnocinie chcą postawić władze gminy. To dzięki pieniądzom, które samorząd uzyskał w ramach III edycji Polskiego Ładu. to łącznie 2 miliony złotych.
Telewizyjny debiut mają już za sobą
Artystycznie, twórczo i w doborowym towarzystwie - tak upłynął dzieciom uczestniczącym w wakacjach z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury kolejny tydzień letniego wypoczynku. Oprócz rozwijania swoich pasji podczas warsztatów, młodzi piotrkowianie odwiedzili też telewizyjne studio.
Zmienili się w wakacyjnych rycerzy i archeologów
We wtorkowe przedpołudnie dziedziniec piotrkowskiego Muzeum ponownie wypełniły dzieci. Na najmłodszych przygotowane zostały liczne atrakcje. Uczestnicy „Wakacji w Muzeum” poznali bajkowy świat piotrkowskich legend oraz mieli możliwość spotkać się ze smokiem.
Wolbórz wzbogaci się o nową strefę
Na dobrze już wyposażonym Orliku powstanie szereg nowych urządzeń do wypoczynku i rekreacji. Będą one przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Moc atrakcji z okazji wakacji
Sposobów na spędzenie wakacji jest wiele. Jedni jadą nad morze, inni w góry, jeszcze inni zostają w mieście i wcale nie oznacza to, że będą się nudzić. Na pewno nie ci, którzy wakacje spędzą z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Tu zawsze jest kreatywnie, artystycznie i wesoło, a potwierdzeniem tego jest pierwszy tydzień letniego wypoczynku, który upłynął dzieciakom w OEA na dobrej zabawie.
Polsko-ukraińska integracja w Barkowicach
Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Barkowic, m.in. sołtysa, członków Rady Sołeckiej, strażaków z tamtejszej jednostki OSP i pań z KGW Barkowice, w poniedziałek (04.07.2022) w tej miejscowości rozpoczął się biwak, w którym bezpłatnie uczestniczą młodzi mieszkańcy gminy Sulejów oraz siedmioro ukraińskich dzieci, które przyjechały do naszego kraju po wybuchu wojny.
Wakacje pełne wypraw z GOKiS-em
Bezpieczne wakacje wolne od nałogów i używek - pod takim hasłem Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy organizuje tegoroczny letni wypoczynek dla najmłodszych mieszkańców. W programie jak co roku nie zabraknie propozycji aktywnego i ciekawego spędzania czasu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat