Reklama

Artykuły do tagu: wypoczynek

Lake Hill Resort & Spa - miejsce doskonałej inwestycji
Luksusowe hotele kojarzą nam się przede wszystkim z miejscem relaksu, odpoczynku i znakomitej zabawy. Jednak warto spojrzeć na nie przez inny pryzmat, a dokładnie jako pomysł na udane przedsięwzięcie czy pomysł na biznes. Doskonała lokalizacja, popularność czy renoma znanych obiektów hotelowych sprawiają, że szansa na odniesienie inwestycyjnego sukcesu znacznie wzrasta. Jednym z obiektów cieszących się sporą popularnością nie tylko wśród turystów, ale także inwestorów to Lake Hill Resort & Spa. Przyjrzyjmy się mu z bliska.
Sofa skórzana czy z materiału? Plusy i minuty.
Wybór sofy do salonu to bardzo ważna kwestia w urządzaniu wnętrza. Sofa powinna pasować stylem i kolorem do wnętrza, mieć odpowiednią wielkość w stosunku do pomieszczenia i wreszcie, mieć taki materiał jaki lubimy. Zanim wybierzemy odpowiedni materiał sofy, trzeba się dobrze zastanowić.
Sulejowskie plaże miejscem letniego wypoczynku
Porozumienie dotyczące utrzymania sulejowskich plaż podpisane. Zostało ono sygnowane przez burmistrza Sulejowa - Wojciecha Ostrowskiego i Magdalenę Filipiak – dyrektora Zarządu Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim.
Warsztaty taneczne i teatralne to propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim na tegoroczne ferie. Pierwszy turnus już wystartował, ale nadal można starać się o miejsce w drugim turnusie.
Zorganizuj letni wypoczynek dla dzieci w 2022 roku
W województwie łódzkim jest wiele rodzin wielodzietnych, które ze względu na sytuację materialną nie mają możliwości zapewnienia wypoczynku swoim dzieciom.
Noclegi – Jak zapełnić pokoje poza sezonem?
Jeśli wynajmujesz noclegi, prowadzisz pensjonat lub hotel, a nawet wynajem pokoi czy apartamentów. Sprawdź, jak możesz pozyskiwać klientów w martwym sezonie!
Nieodkryte miejsce na rodzinny spacer i weekendowy pobyt dla piotrkowian
Ponad 25 hektarów terenu, atrakcje dla dzieci i dorosłych, dobra kuchnia i atrakcyjny nocleg, zaledwie 40km od Piotrkowa?! W Malutkich, czyli sielankowej miejscowości położonej na skraju leśnego kompleksu nieopodal Radomska.
Dlaczego nie można się kąpać w Bugaju?
Wysokie temperatury sprzyjają relaksowi nad wodą. W Piotrkowie kąpać można się w Słoneczku, a mieszkańcy chętnie z tej formy wypoczynku korzystają. Z kolei nie jest to możliwe w jeziorze Bugaj. Dlaczego?
Badanie: ponad 62 proc. Polaków planuje letni urlop - trzy czwarte w kraju
Letni urlop planuje ponad 62 proc. Polaków, a 75 proc. deklaruje, że spędzi go w kraju - wynika z badania Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej. Na tegoroczne wyjazdy wakacyjne 38 proc. respondentów wyda do 3 tys. zł na osobę.
21.06.2021 12:47
Tłumy na
W ostatnich dniach pogoda zdecydowanie dopisuje, temperatury sięgają nawet 32° w cieniu, a więc mieszkańcy regionu szukają ochłody.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat