Advertisement

Artykuły do tagu: wypoczynek

31.01.2023 08:13
Ferie z UJK zakończone
Zakończyły się ferie w piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Bezpłatne zajęcia o różnorodnej tematyce prowadzili wykładowcy oraz studenci kierunków: pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, filologia angielska, historia, zarządzanie, administracja, bezpieczeństwo narodowe, finanse i rachunkowość oraz pielęgniarstwo.
26.01.2023 11:40
Trwają ferie z UJK
W piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego trwają ferie dla dzieci. Podczas wspólnej zabawy młodzi mieszkańcy Piotrkowa przygotowywali się już do karnawału, ale też zdobywały ciekawą wiedzę i uczestniczyli w zajęciach ruchowych.
Trwają ferie z Mediateką 800-lecia
Dzieci z województwa łódzkiego korzystają z wolnych dni. Zimowy wypoczynek w zorganizowanej formie trwa także w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia. W ramach ferii młodzi piotrkowianie zapoznali się m.in. z funkcjonowaniem biblioteki. Uczestniczyli też w zajęciach z książką w roli głównej oraz zajęciach z konstrukcji i budowy papierowych mostów.
23.01.2023 09:52
Aktywne ferie z OEA MOK
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim podsumował pierwszy tydzień ferii zimowych. - Jeśli ktoś myślał, że ferie spędzone w mieście będą nudne, to miejmy nadzieję, że po tygodniu wspólnej zabawy z OEA MOK, zmienił swoje zdanie. Powodów ku temu było wiele - mówią organizatorzy. A jakie atrakcje zapewniono dzieciom?
Spędź ferie na sportowo!
Młodzież z województwa łódzkiego rozpoczęła ferie. Zimowy wypoczynek to okazja do tego, by wziąć udział w zajęciach organizowanych przez lokalne instytucje. Swoją propozycję przygotowali też pracownicy piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Moc atrakcji podczas ferii w gminach powiatu piotrkowskiego
Pokazy iluzji, zajęcia z kick-boxingu, warsztaty florystyczne, eksperymenty, zajęcia rękodzielnicze, karaoke - to tylko część atrakcji, przygotowanych przez instytucje z gmin powiatu piotrkowskiego na tegoroczne ferie zimowe. Poza tym niektóre z nich zaplanowały też wizytę na lodowisku, basenie, czy w stadninie koni. Co jeszcze?
Weź udział w feriach z UJK
Przedstawiciele piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zapraszają na kolejną edycję „Ferii z UJK”, które tym razem odbędą się od 23 do 27 stycznia.
Strefa wypoczynkowa już prawie gotowa
Dobiegają końca prace przy budowie strefy wypoczynkowej w Wolborzu. Inwestycja ma się zakończyć na przełomie listopada i grudnia.
Jura Krakowsko-Częstochowska - piękny domek zaprasza
Jura Krakowsko-Częstochowska to jedno z ciekawszych miejsc w Polsce. Obfituje w piękne krajobrazy, jaskinie i zamki, a dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna zachęca do wypoczynku. W okolicy dostępne są liczne piesze szlaki turystyczne oraz zadbane rowerowe szlaki turystyczne, fani zwiedzania również znajdą coś dla siebie. Co warto zwiedzić, będąc w okolicach Jura Krakowsko-Częstochowskiej? Gdzie najlepiej się zatrzymać?
Teatr, kino i nie tylko, czyli wakacje z OEA MOK
Niezapomniany oraz po brzegi wypełniony atrakcjami był dla dzieci pierwszy tydzień sierpnia w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wszystkim uczestnikom ten czas upłynął pod znakiem dobrej zabawy i artystycznych spotkań, o które zadbali instruktorzy zajęć muzycznych, plastycznych i fotograficznych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat