Artykuły do tagu: uczniowie

Odebrali nagrody za miesiące ciężkiej pracy
Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego wręczył listy gratulacyjne i vouchery uczniom, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Podczas środowego (19.06.2024) spotkania w Mediatece 800-lecia, gospodarz miasta każdemu z wyróżnionych osobiście uścisnął dłoń, a na koniec życzył udanego wypoczynku w wakacje.
Sukces młodych szczypiornistów
W dniach 4-6 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim brali udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej w Dźwirzynie. Do Piotrkowa młodzi zawodnicy wrócili z brązowymi medalami.
Ciężka praca popłaca. Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Najzdolniejsza dziewiętnastka, czyli uczniowie szkół powiatowych z najlepszymi wynikami w nauce odebrali półroczne stypendia Starosty Powiatu Piotrkowskiego. Wśród nich jest  Maja Arkuszewska z Technikum w Wolborzu z najwyższą średnią - 5,25.
Ślubowanie pierwszoklasistów w SP16
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków ma nowych pełnoprawnych uczniów. W czwartkowe popołudnie w placówce odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów.
Uczniowie chcą założyć tradycyjny sad
Chcą przypomnieć tradycyjne odmiany drzew i założyć minisad. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzyżanowie biorą udział w konkursie zorganizowanym przez Bank Ochrony Środowiska „Tradycyjny Sad”.
Znasz swoje korzenie? Zgłoś się do rywalizacji
Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza uczniów klas 4-7 szkół podstawowych i ich nauczycieli do udziału w 3. edycji konkursu „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”. Zadaniem uczestników tych przeprowadzanych w całej Polsce zmagań, podobnie jak przy poprzednich edycjach, będzie przygotowanie drzewa genealogicznego swojej rodziny.
15.02.2024 14:34
Rosną nowi radni?
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Boryszowie odwiedzili Urząd Gminy w Grabicy. W czwartek (15.02.2024) uczniowie klasy VIII gościli m.in. w gabinecie wójta Krzysztofa Kulińskiego. Celem wizyty było zapoznanie młodzieży ze strukturą organizacyjną Urzędu Gminy oraz zadaniami realizowanymi przez samorząd gminny.
Tej nocy nie myśleli o maturze! Tak bawił się ZSP nr 2
Ta noc znów należała do tegorocznych maturzystów! W piątek bawili się uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie.
Tanecznym krokiem rozpoczęli odliczanie do matury
Studniówka to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Tegoroczni maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim na długo zapamiętają swój bal maturalny. Młodzież przez całą noc bawiła się iście szampańsko.
Uczniowie wzięli udział w sesji Rady Gminy
Uczniowie najstarszej klasy ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Szydłowie, na czele z dyrektorem Jarosławem Baranem, uczestniczyli w XLV Sesji Rady Gminy Grabica.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat