Artykuły do tagu: stypendia

Ciężka praca popłaca. Najlepsi uczniowie nagrodzeni
Najzdolniejsza dziewiętnastka, czyli uczniowie szkół powiatowych z najlepszymi wynikami w nauce odebrali półroczne stypendia Starosty Powiatu Piotrkowskiego. Wśród nich jest  Maja Arkuszewska z Technikum w Wolborzu z najwyższą średnią - 5,25.
Miasto przyznało stypendia sportowe. Do kogo trafią pieniądze?
2 miliony 7 tysięcy złotych - tyle w 2024 roku Urząd Miasta w Piotrkowie planuje przeznaczyć na wypłatę stypendiów sportowych dla zawodników reprezentujących piotrkowskie kluby. Zdecydowanie najwięcej środków przeznaczono dla szczypiornistów Piotrkowianina.
Stypendia sportowe przyznane
Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza wręczył sześciu sportowcom z terenu gminy stypendia sportowe. Takie wyróżnienia są przyznawane młodym adeptom sportu, którzy w ostatnich miesiącach szczególnie zasłużyli się dla promocji miasta i gminy. Zawodnicy ubiegający się o stypendium muszą bowiem osiągać wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym.
Miasto przyznało stypendia sportowe
2 miliony 25 tysięcy złotych - tyle w 2023 roku Urząd Miasta w Piotrkowie planuje przeznaczyć na wypłatę stypendiów sportowych dla zawodników reprezentujących piotrkowskie kluby. Zdecydowanie najwięcej środków przeznaczono dla szczypiornistów Piotrkowianina.
Odebrali stypendia za sportowe sukcesy
Gmina Wolbórz doceniła sportowców, którzy rozwijają się na jej terenie i osiągają sukcesy. Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza wręczył 5 stypendiów sportowych mieszkańcom gminy, którzy są jej reprezentantami na wielu zawodach o różnych rangach.
03.03.2022 09:42
Zawodowcy ze stypendiami
87 uczniów szkół z Piotrkowa zostało wyróżnionych stypendiami w ramach programu "Liga Zawodowców". Uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych i podpisanie umów odbyło się w czwartek w Bibliotece Pedagogicznej.
Rozdano stypendia sportowe w Piotrkowie
2 mln 37 tys. złotych – taka kwota zostanie w 2022 roku wydana z miejskiego budżetu na stypendia dla sportowców reprezentujących piotrkowskie kluby. Lwia część tych pieniędzy, czyli ponad połowa, trafi do szczypiornistów Piotrkowianina.
Łódzkie wspiera młodych zawodowców
Najlepsi uczniowie szkół zawodowych z miasta i powiatu, ale także Łowicza, Rawy Mazowieckiej i Skierniewic spotkali się w odnowionej siedzibie piotrkowskiej Biblioteki Pedagogicznej z wicemarszałkiem Zbigniewem Ziembą oraz kuratorem oświaty Waldemarem Flajszerem. Przekazali oni specjalne listy gratulacyjne i podkreślali znaczenie edukacji zawodowej dla regionu i województwa.
Stypendia i zasiłki dla uczniów. Wnioski do 15 września!
Piotrkowscy uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej jak co roku będą mogli skorzystać ze stypendiów i zasiłków. Wnioski należy składać do 15 września.
Nasi uczniowie wyróżnieni przez marszałka
Marszałek województwa łódzkiego już po raz trzynasty nagrodził uczniów i studentów z regionu łódzkiego za osiągnięcia w nauce, przyznając im jednorazowe stypendia. Wśród wyróżnionych są uczniowie piotrkowskich szkół.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat