Artykuły do tagu: nagrody

Odebrali nagrody za miesiące ciężkiej pracy
Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego wręczył listy gratulacyjne i vouchery uczniom, którzy w minionym roku szkolnym uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Podczas środowego (19.06.2024) spotkania w Mediatece 800-lecia, gospodarz miasta każdemu z wyróżnionych osobiście uścisnął dłoń, a na koniec życzył udanego wypoczynku w wakacje.
Wyjątkowy koncert Katarzyny Kołodziejczyk w piotrkowskim MOKu. Prezydent Juliusz Wiernicki wręczył nagrody działaczom kultury
W środę (29.05) w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Był to koncert Katarzyny Kołodziejczyk, po którym wręczono nagrody dla osób związanych z kulturą w Piotrkowie.
Wyższy poziom wrażliwości społecznej w Alior Banku
Alior Uniwersytet, promocja zdrowia i rozwoju osobistego czy wolontariat - to tylko część działań skierowanych do pracowników Alior Banku, który stawia sobie za cel bycie cyfrowym liderem wrażliwym społecznie - mówił Marek Bednarczyk, dyrektor zarządzający pionem HR w Alior Banku. Instytucja została wyróżniona w tym roku licznymi nagrodami, w tym tytułem „Pracodawcy godnego zaufania”, „Wizjonera Zdrowia” oraz „Top Employer Polska 2023”.
Promują krwiodawstwo od najmłodszych lat
Gala Konkursu Plastycznego organizowanego w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa odbędzie się w sobotę (25.11.2023) w Sulejowie. Hasło akcji to: "Oddając Krew - Ratujesz życie".
Nagrodzili najlepsze zdjęcia
Piotr Ptak i Wioletta Owczarek to zwycięzcy konkursu fotograficznego „Ziemia Piotrkowska – Moja Mała Ojczyzna”. Do XVII edycji konkursu zgłoszono ponad 70 zdjęć.
Nauczyciele otrzymali odznaczenia w Akademii Piotrkowskiej
W czwartek (12.10) w Akademii Piotrkowskiej Łódzkie Kuratorium Oświaty przyznało nauczycielom odznaczenia. Nagrodzono pedagogów z Delegatury w Piotrkowie oraz Delegatury w Skierniewicach.
Wyróżnienia dla najlepszych uczniów [ZDJĘCIA]
76 najlepszych uczniów oraz absolwentów piotrkowskich szkół odebrało w czwartek gratulacje od prezydenta Krzysztofa Chojniaka z okazji kończącego się roku szkolnego 2022/2023. W tym roku spotkanie odbyło się w Mediatece 800-lecia.
Podium dla młodych artystów z Piotrkowa
Młodzi artyści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zajęli miejsce na podium w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne", zorganizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów.
Najpopularniejsi sportowcy powiatu piotrkowskiego odebrali nagrody (ZDJĘCIA)
Władze powiatowe nagrodziły środowisko sportowe Powiatu Piotrkowskiego za wkład w promocję kultury fizycznej wśród społeczności lokalnej. Tym samym zakończyła się III Edycja Plebiscytu Sportowego Ziemi Piotrkowskiej.
Wyróżnienia dla najlepszych firm
Uroczystą galą i wręczeniem nagród gospodarczych Województwa Łódzkiego „Biznes na plus” zakończył się drugi dzień Europejskiego Forum Gospodarczego. W tym roku, za wkład w rozwój regionu i budowanie jego pozytywnego wizerunku, nagrodę Zarządu Województwa Łódzkiego otrzymały ex aequo dwie firmy: Ceramika Paradyż i Grupa Tubądzin.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat