Reklama

Artykuły do tagu: znaki

Wycinają gałęzie i ustawiają znaki
Styczniowe ocieplenie pracownicy drogowi Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie Trybunalskim wykorzystali do usunięcia zbędnych gałęzi drzew, rosnących przy drodze na odcinku od Parzniewic w gminie Wola Krzysztoporska do granicy powiatu.
Prawy pas w Al. Armii Krajowej odblokowany
Koniec z parkowaniem na prawym pasie Al. Armii Krajowej w Piotrkowie. Na odcinku od ul. Polnej do Słowackiego codziennie ciągnął się sznur samochodów zaparkowanych właśnie na tym pasie, co utrudniało ruch w tym miejscu, szczególnie teraz, gdy prowadzony jest remont ul. Wojska Polskiego. Decyzją Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zmieniono oznakowanie, które zabrania parkowania na odcinku od Szkolnej do Słowackiego.
05.11.2016 12:18
Nie dotyczy... kogo?
Czytelnik naszego portalu zwrócił nam uwagę na pewien problem … prawny. Na ulicy Wojska Polskiego (przy ul. Zawodzie) w Piotrkowie w związku z budową obwodnicy N-S pojawił się znak zakazu ruchu z dopiskiem NIE DOTYCZY POJAZDÓW BUDOWY I MIESZKAŃCÓW. Mieszkańców czego? – pyta.
W Dzień Kobiet przestawiali znaki drogowe
Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację o dwóch młodych mężczyzn przestawiających znaki drogowe.
Oznakowanie nie może doczekać się zmiany
Kierowcy zjeżdżający z „bliźniaczych rond” w Krakowskie Przedmieście myślą, że ulica jest dwukierunkowa, tymczasem jest to wina pozostałych po poprzedniej organizacji ruchu znaków poziomych.
Piotrków: Dlaczego utrudniacie nam jazdę?
Rowerzyści w Piotrkowie narzekają. I chyba mają prawo, bo prawie przy każdym skrzyżowaniu muszą schodzić z roweru - zgodnie z prawem - gdy nie ma dla nich przejazdu. - To śmieszne, jaka tu przyjemność z jazdy? - pytają. Do tego jazda po mieście jest niebezpieczna, bo na większości istniejących przejazdów nie ma znaków ostrzegających kierowców o ścieżce rowerowej i tym samym pierwszeństwie dla rowerzystów - dodają.
W Wolborzu testowany jest nowy typ oznakowania poziomego. Stare musiało zostać usunięte wodą pod ciśnieniem trzech tysięcy atmosfer.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat