Niebawem poznamy kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta kraju. Na kogo w partyjnych prawyborach zagłosują piotrkowscy platformersi?
Do Przeglądu mogą przystąpić zespoły amatorskie z całej Polski.
W spółkach piotrkowskiej PIOMY kolejne redukcje etatów. Teraz prace ma stracić ponad 50 osób.
Uczniowie z Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie kolejny rok z rzędu okazali się najlepsi w matematycznych zmaganiach zorganizowanych w minioną sobotę w ich szkole.
PSL dyskutuje nad wystawieniem swojego kandydata w wyborach na prezydenta Piotrkowa. Prawdopodobnie kandydatem ludowców zostanie Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, według którego dobre chęci to jednak nie wszystko.
Łodzianin - Adam Kszczot wywalczył brązowy medal halowych mistrzostw świata w biegu na 800 metrów. Takie nagłówki można dziś zobaczyć w ogólnopolskiej prasie.
Wczoraj w Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się debata dotycząca ścieżek rowerowych w naszym mieście.
- Chcemy wystawić kandydata na stanowisko prezydenta Piotrkowa - powiedział dziś w programie O TYM SIĘ MÓWI prezes Zarządu Powiatowego PSL Stanisław Cubała.
Radny Rady Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim Tadeusz Adamus, po rezygnacji z członkostwa w PO wydał oświadczenie, które zaprezentował podczas niedawnej sesji. Dotyczy ono jego wcześniejszych obraźliwych wypowiedzi pod adresem jednej z dziennikarek.
Walczą o popularność, sympatię i wiarygodność. Pokazują się tam, gdzie pokazać wypada, czekają na przybycie fotografów i kamerzystów. Uśmiechają się, chętnie udzielają wywiadów, witają z mieszkańcami, przybijają „piątki” z kibicami i… liczą na nasz głos w wyborach. Nadchodzących wyborach.