Reklama

Artykuły do tagu: władze

Dariusz Klimczak nadal liderem PSL w Łódzkiem
W minioną sobotę odbyły się wybory władz Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie łódzkim. Prezesem partii w naszym regionie ponownie został wybrany Dariusz Klimczak. Na posła PSL zagłosowało 86% delegatów.
Piotrkowskie obchody 102. rocznicy odzyskania niepodległości
Przedstawiciele władz miasta wczesnym porankiem złożyli tradycyjne wieńce pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza, aby uczcić 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Później w tym samym miejscu złożył starosta piotrkowski. Wieczorem będzie można podziwiać specjalne iluminacje na niektórych budynkach publicznych.
Łódzki Dom Kultury na Gali w Sulejowie
Władze samorządowe Sulejowa złożyły oficjalne podziękowania na ręce dyrektora Łódzkiego Domu Kultury za ubiegłoroczne zaangażowanie i wysiłek włożony w rozwój życia kulturalnego na terenie gminy.
Ile zarabiają włodarze Piotrkowa?
Strefa FM sprawdziła oświadczenia majątkowe prezydenta miasta, jego zastępców, skarbnika i sekretarza.
Władze miasta odstraszają inwestorów?
- Piotrkowskie władze miasta odstraszają potencjalnych inwestorów. W innych miastach rządzący robią o wiele więcej, aby przyciągnąć różne firmy. W Piotrkowie takiej wizji brakuje - twierdzi Adam Banaszczyk, prezes firmy Emerson Polska, jednego z największych piotrkowskich pracodawców.
Piotrków: SLD wybrał nowe (stare) władze
Z udziałem 50 delegatów wybranych przez koła miejskie oraz organizacje powiatowe, w Piotrkowie odbył się Zjazd Miejsko-Powiatowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Delegaci obradowali w sobotę w Domu Nauczyciela.
Władze podziękowały za akcję w Babach
W Piotrkowie przed siedzibą Państwowej Straży Pożarnej władze państwowe, wojewódzkie i samorządowe dziękowały służbom ratowniczym za udział w akcji w Babach pod Piotrkowem, gdzie w sierpniu wykoleił się pociąg.
Prof. dr hab. Czesław Grzelak został nowym prorektorem ds. Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Piotrkowie Trybunalskim.
Tomaszów zmienia swoje oblicze. Władze miasta pozazdrościły innym miastom i wdrażają warty 2 mln złotych System Informacji Miejskiej.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat