Artykuły do tagu: umowa

Miasto Piotrków podpisało umowę z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
Umowa partnerska z serbską Żagubicą podpisana
Piotrków jest od dziś miastem partnerskim serbskiej Żagubicy. Umowę podpisano podczas konferencji miast partnerskich w piotrkowskim hotelu Vestil.
Czy Polski Czerwony Krzyż wyląduje na bruku?
Wszystko wskazuje na to, że tak może się stać. Piotrkowskie TBS wypowiedziało umowę najmu lokalu, jaki do tej pory zajmował PCK. Sprawą zajął się reporter Strefy FM - Jarosław Krak. Zarząd ma czas na oddanie kluczy do końca wakacji.
Bronili Sulejów przed wodą, gasili auto w Focusie
To był rok pod znakiem powodzi. Choć niebezpiecznych zdarzeń był o ponad 200 mniej niż w 2009 r., jednak było niespokojnie. Strażacy co 9 godzin wyjeżdżali do miejscowych zagrożeń, co 19 do pożarów.
STYCZEŃ

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku niektórzy wieszczyli całkowity brak wody w piotrkowskich kranach. A jednak 1 stycznia woda jest. Jest też nowa spółka o zbliżonej do wody nazwie, której szefem zostaje człowiek wody lać nielubiący, czyli Michał Rżanek.
Sportowe podsumowanie 2010 roku
Tradycyjnie na koniec grudnia na łamach naszego tygodnika staramy się podsumować sportowy rok. Przyniósł on kilka sukcesów, niestety także kilka rozczarowań. Spróbujmy krótko przypomnieć to, co wydarzyło się w piotrkowskim sporcie w 2010 roku w najważniejszych dyscyplinach.
Sulejów: Kultura i sport na medal
Rok 2009 w gminie Sulejów obfitował w wiele wydarzeń zarówno sportowych, kulturalnych, jak i turystycznych. Ukoronowaniem sukcesów osiągniętych w tych dziedzinach było wczorajsze uroczyste podsumowanie z udziałem działaczy sportowych i kulturalnych, trenerów i zawodników.
Policja: Rok 2009 na drogach
270 wypadków drogowych, 29 osób zabitych, 361 osób z obrażeniami ciała, 1690 kolizji drogowych – tak wyglądał rok 2009 na drogach powiatu piotrkowskiego. Do największej liczby wypadków dochodziło tradycyjnie w piątki.
Rok 2009 z przymrużeniem oka
Protesty mieszkańców, strefa płatnego parkowania, nieprzekupni policjanci i obniżka podwyżki o całe 9 gorszy, czyli podsumowanie roku z przymrużeniem oka w najnowszym numerze „Tygodnia Trybunalskiego”.
Piotrkowskie Gwiazdki 2009
To był rok… Rok z sukcesami i porażkami. Jedni błyszczeli, inni nieco przygaśli. Na święta nie wypada pisać o tych drugich. Dlatego dziennikarze najważniejszych piotrkowskich redakcji stworzyli ranking miejskich gwiazd i gwiazdek, które rzeczywiście błysnęły w kończącym się roku. Oto on.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat