Rodzice chcieli sprawdzić, co dzieje się na zajęciach w szkole, więc umieścili w plecaku dziecka dyktafon. Jak się okazało, urządzenie mogło zarejestrować igraszki miłosne nauczycieli jednej z bełchatowskich podstawówek.
Łazik marsjański, produkty regionalne, innowacyjne rozwiązania z branży IT, porady ekspertów, rozwiązania dla firm, animacje dla dzieci i występy artystyczne - to wszystko przygotowali organizatorzy II Międzynarodowych Targów branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii oraz pikniku historyczno-naukowego, które odbędą się 9 września w hali sportowej w Moszczenicy.
Bankomat przy hali targowej w Piotrkowie zniszczony. Do przestępstwa doszło w nocy z wtorku na środę.
20-latek kierującą hondą na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i wylądował w stawie. Jechał za szybko. Z pomocą pośpieszyli świadkowie zdarzenia, wyciągnęli z tonącej hondy 4 osoby.
Ciało mężczyzny w pobliżu torów przy ul. Roosevelta w Piotrkowie znalazł w poniedziałek pracownik kolei podczas wykonywania obchodu.
26-letni kierowca golfa najechał na 80-letniego rowerzystę. Starszy mężczyzna został zabrany śmigłowcem do szpitala. Niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
Łódzki Dom Kultury tym razem stawia na seniorów. Tylko do końca roku w ramach Przystanku 60+ zostanie zorganizowanych dziesięć plenerów artystycznych w siedmiu parkach krajobrazowych województwa łódzkiego oraz cztery plenery miejskie w przestrzeni miejskiej, w takich miejscowościach jak: Tum, Nieborów, Wieluń oraz Piotrków Trybunalski. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego poważnie uszkodził sobie genitalia podczas prac polowych. na miejsce wypadku wezwano zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Kolejna odsłona problemów wokół MZK rozegrała się podczas środowej sesji Rady Miasta Piotrkowa. W programie obrad znalazł się bowiem projekt uchwały o wniesieniu przez miasto wkładu pieniężnego do miejskiej spółki. Większość radnych poparła przekazanie 1 mln zł na rzecz Zakładu, nie obyło się jednak bez długiej dyskusji.
„Rozwój turystyki obszaru funkcjonalnego Doliny Rzeki Pilicy poprzez utworzenie szlaku wodnego od Maluszyna do Sulejowa” to projekt realizowany przez gminę Sulejów (lidera tego przedsięwzięcia) wraz z trzema innymi gminami: Żytno, Wielgomłyny i Przedbórz.