Artykuły do tagu: sieć

Przemocy w sieci mówią NIE!
II edycja konkursu komputerowego pt. "NIE przemocy w sieci!", zorganizowana przez Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim, cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży z piotrkowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Doładowanie Plush – gdzie go szukać i jak zasilić konto?
Plush jest częścią sieci Plus GSM. W naszym kraju bardzo dużo osób korzysta z usług właśnie tej marki telefonii komórkowej. Jest ona szczególnie doceniana za przejrzystą ofertę, elastyczne pakiety usług i możliwość łatwego zarządzania wydatkami. Jeśli dopiero zacząłeś korzystać z Plush, z pewnością zastanawiasz się, co zrobić, gdy wszystkie środki na koncie zostaną wykorzystane. Jak zasilić Plush na kartę? Doładowanie jest łatwiejsze, niż myślisz!
Internet dla studenta – wybór oferty dla żaka
W roku akademickim 2021/2022 na polskich uczelniach kształciło się ponad 1,2 mln osób. Część z nich musi na okres nauki zmienić miejsce zamieszkania, inni dojeżdżają na zajęcia z tego samego miasta lub innej miejscowości. Natomiast wszystkim potrzebny jest dostęp do sieci. Jakie parametry powinna mieć oferta odpowiednia dla studenta? Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę?
Burzliwe spotkanie w sprawie masztu
Do spotkania mieszkańców Piotrkowa z przedstawicielami spółki P4 doszło w środę popołudniu w jednej z piotrkowskich podstawówek. Przedstawiciele sieci Play prezentowali informacje na temat realizowanej inwestycji przy ul. Dzieci Polskich 8. Chodzi o budowę masztu telekomunikacyjnego, która wzbudziła wiele kontrowersji.
Rozbudowują kanalizację w Czarnocinie
W ubiegłym tygodniu ruszyła budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kalska Wola w gminie Czarnocin. To nie koniec infrastrukturalnych inwestycji w tej gminie.
Powstanie linia kolejowa między Piotrkowem a Bełchatowem?
Ma kosztować nawet 800 milionów złotych i połączyć Piotrków z Bełchatowem. Jaka jest szansa na budowę nowej linii kolejowej i kiedy mogłaby ona powstać?
Sieć gazowa znów się powiększa
Po zimie wznowione zostały prace przy budowie sieci gazu ziemnego w gminie Czarnocin. W ubiegłym roku wykonano już odcinek od granicy z gminą Tuszyn w miejscowości Rzepki do ulicy Głównej w Czarnocinie, wzdłuż przebudowywanej obecnie drogi powiatowej Czarnocin - Tuszyn oraz na całej długości miejscowości Tychów.
Zmodernizują miejskie ciepłownie
- Dla miejskiego ciepłownictwa nie ma lepszej alternatywy – to zdanie kilkukrotnie było powtarzane w poniedziałek w siedzibie Elektrociepłowni Piotrków. Podpisano tam umowę na modernizację miejskich ciepłowni. Zamiast węgla będą one teraz zasilane gazem.
Stworzyły błękitno-zieloną, ekologiczną sieć
Aleksandra Krystek, uczennica ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej została laureatką III Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „DBAM O ŚRODOWISKO W ŁÓDZKIEM” pn. „Tworzymy błękitno-zieloną sieć”. Otrzymała wyróżnienie za pracę pt. „Z ekologią za pan brat, czyli zaczarowany świat”.
Jak chronić swoją prywatność w internecie?
Ostatnio coraz więcej mówi się o prywatności i bezpieczeństwu w internecie. A czy ty wiesz jak chronić siebie i swoje dane w sieci internetowej? W tym artykule, przybliżymy informacje dotyczące sieci prywatnej VPN.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat