Reklama

Artykuły do tagu: gaz

Można składać wnioski o przyłącza gazowe
Dobiega końca budowa I etapu sieci gazociągowej w gminie Czarnocin. Właściciele nieruchomości z gminy Czarnocin mogą już składać wnioski o możliwość przyłączenia do sieci gazowej
Policyjny pościg za złodziejem
Piotrkowscy policjanci wzięli udział w akcji niczym z serialu kryminalnego. Było śledztwo, odnalezienie sprawcy, ucieczka przed policją, pościg, zjazd do lasu, ucieczka z rozbitego samochodu i w końcu zatrzymanie podejrzanego o liczne kradzieże.
Czy system WMS to must-have w Twojej firmie?
Z roku na rok coraz więcej firm decyduje się na system WMS. Chcąc dziś zachować konkurencyjność, należy dostosować się zmian w sposobach realizacji zamówień. Omawiany typ oprogramowania pozwala to zrobić, dzięki czemu – implementując go w swojej firmie – możesz wskoczyć na wyższy poziom zarządzania magazynem.
Podają się za pracowników spółdzielni i sprzedają czujniki gazu. To oszuści
Uwaga na osoby podające się za pracowników spółdzielni i sprzedające czujniki gazu. To oszuści. O pojawieniu się naciągaczy informują lokatorzy Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Sieć gazowa znów się powiększa
Po zimie wznowione zostały prace przy budowie sieci gazu ziemnego w gminie Czarnocin. W ubiegłym roku wykonano już odcinek od granicy z gminą Tuszyn w miejscowości Rzepki do ulicy Głównej w Czarnocinie, wzdłuż przebudowywanej obecnie drogi powiatowej Czarnocin - Tuszyn oraz na całej długości miejscowości Tychów.
Na jakim etapie jest modernizacja ciepłowni?
Modernizacja miejskich ciepłowni w Piotrkowie Trybunalskim idzie pełną parą - zapewniają urzędnicy. Jak twierdzą, dzięki tej inwestycji Piotrków będzie posiadał jedną z najbardziej ekologicznych oraz nowoczesnych ciepłowni w kraju. Na stronie Urzędu Miasta opublikowano film z postępu prac, który zobaczycie także u nas.
Niebezpiecznie na Sulejowskiej
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w jednym z budynków mieszkalny przy ul. Sulejowskiej. Na miejscu pracują strażacy oraz policjanci.
Energia odnawialna, czyli wgląd w naszą przyszłość.
Węgiel, gaz i ropa… gospodarka świata jest uzależniona od spalania paliw kopalnych. Ale to się zmienia i wielu ekspertów uważa, że już niebawem te surowce — szkodliwe dla środowiska, warto dodać — zostaną całkowicie wyparte przez system odnawialnych źródeł energii, które są tańsze, bardziej ekologiczne i tak naprawdę niewyczerpalne. Przyjrzyjmy się dwóm takim alternatywom, które już powoli zmieniają nasze myślenie o tym, jak pozyskać energię elektryczną i ciepło w naszych domach.
Horrendalnie wysokie ceny paliw. A może być jeszcze drożej [FOTO]
Za litr oleju napędowego wydajemy już około 8 zł, a nawet więcej. Za tę samą ilość bezołowiowej "95" zapłacimy ponad 7 zł. Takie ceny witają kierowców na stacjach paliw w Piotrkowie Trybunalskim. To rekordowe stawki, jakich w historii jeszcze w całej Polsce nie było.
Ciepłownie na gaz. Tak czy Nie?
Piotrków musi do 2023 roku zrezygnować z węgla. Wkrótce ruszy budowa nowych ciepłowni na gaz. Decyzję tę krytykuje radny Łukasz Janik. Prezes piotrkowskiej Elektrociepłowni Marek Krawczyński tłumaczy, że gaz jest najtańszym i jedynym rozwiązaniem.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat