Rozbudowują kanalizację w Czarnocinie

Środa, 26 października 20222
W ubiegłym tygodniu ruszyła budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kalska Wola w gminie Czarnocin. To nie koniec infrastrukturalnych inwestycji w tej gminie.

Ładuję galerię...

W ramach zaplanowanych prac w Kalskiej Woli wykonawca wybuduje ponad kilometr kanalizacji. Powstanie kanał grawitacyjny, kanał tłoczony, przepompownia i pozostała niezbędna infrastruktura. 

Równocześnie będzie  realizowana budowa kanalizacji w Biskupiej Woli na odcinku ponad 1,5 km oraz bardzo potężna inwestycja, czyli rozbudowa oczyszczalni ścieków w Czarnocinie - przybliżają urzędnicy. 

Łączne na realizację tych trzech zadań gmina Czarnocin w najbliższych dwóch latach ze środków Polskiego Ładu i budżetu gminy wyda prawie 20 mln złotych.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

vat ~vat (Gość)26.10.2022 22:09

Nie w Czarnocinie, tylko w Kalskiej Woli. Ewentualnie w Gminie Czarnocin.

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat