Sieć gazowa znów się powiększa

Region Czwartek, 21 kwietnia 20226
Po zimie wznowione zostały prace przy budowie sieci gazu ziemnego w gminie Czarnocin. W ubiegłym roku wykonano już odcinek od granicy z gminą Tuszyn w miejscowości Rzepki do ulicy Głównej w Czarnocinie, wzdłuż przebudowywanej obecnie drogi powiatowej Czarnocin - Tuszyn oraz na całej długości miejscowości Tychów.

Ładuję galerię...

Obecnie prace przeniosły się na ulicę Główną w Czarnocinie. Wykonawca, czyli firma „GREGBUD” większość robót wykonuje metodą przewiertu sterowanego, tak aby w minimalnym stopniu ingerować w teren. Dodać należy, że większość sieci zostanie umiejscowiona pod chodnikiem dla pieszych wzdłuż jezdni - wyjaśniają urzędnicy z gminy Czarnocin.

 

Prace związane z budową sieci przy ulicy Głównej do skrzyżowania w Biskupiej Woli i na części ulicy Poniatowskiego mają być wykonane w tym roku. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)22.04.2022 07:31

To Czarnocin będzie się ogrzewał gazem,a jak nie będziesz chciał się podłączyć to nasz kochany wójt nałoży ci opłatę adjacencką.Przy tych cenach gazu to okazja nie skorzystać!

30


Zoolog ~Zoolog (Gość)21.04.2022 21:07

Tak ,sieć się powiększa jak dżdżownica.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat