Advertisement

Artykuły do tagu: promocja

Powiat piotrkowski jako jeden z dwóch w województwie łódzkim włączył się w inicjatywę na rzecz tworzenia środowisk wolnych od dymu tytoniowego. Dzięki współpracy Sejmiku Województwa Łódzkiego z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi pozyskano na ten cel fundusze z projektu wspieranego przez Michaela Bloomberga.
W najbliższą sobotę, czyli 6 marca, będzie można wybrać się do SP nr 13 w Piotrkowie i zobaczyć jak funkcjonuje szkoła, którą ukończył mistrz Europy i wicemistrz świata w siatkówce - Michał Bąkiewicz.
Jak sprzedać Piotrków Trybunalski?
„Żyję i pracuję po łódzku”- plakaty z takim hasłem pojawiły się ostatnio na piotrkowskich autobusach MZK. To efekt realizacji przez Łódź własnej strategii promocji. Dla marketingowców i PR-owców to również znak, że właśnie w regionie zaczyna się coś, co w marketingu miejsc określane jest mianem kanibalizacji mniejszych przez większych, w tym przypadku jest to dokładnie kanibalizacja regionu i okolicy przez stolicę województwa. Czy Piotrków zostanie symbolicznie „zjedzony” przez Łódź i jak się przed tym zjedzeniem bronić?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat