Artykuły do tagu: prezentacja

Piotrkowska strefa kibica w Amfiteatrze Miejskim
Już w piątek (21.06.2024) o godzinie 18:00 spotkanie UEFA Euro 2024 Polska – Austria, piotrkowscy kibice mogą wspólnie przeżywać sportowe emocje i dopingować biało - czerwonych w Amfiteatrze Miejskim. Wydarzenie zacznie się od studia meczowego o godzinie 17:00. Do wspólnego kibicowania zaprasza Juliusz Wiernicki, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Z biura prasowego na fotel burmistrza?
Jarosław Bąkowicz, który piastuje obecnie stanowisko kierownika Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, postanowił kandydować na urząd burmistrza Kamieńska. Podczas oficjalnej prezentacji Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Bąkowicza  'Wspólna Gmina – Wspólne Miasto", przedstawił swój program, a także zespół, z którym wystartuje w zbliżających się wyborach.
Mają konkretny plan rozwoju gminy
Już za nieco ponad miesiąc wybierzemy się do lokali wyborczych, aby oddać głos na swoich faworytów w wyborach samorządowych. W gminie Wolbórz 7 kwietnia wybierani będą burmistrz oraz 15 radnych Rady Miejskiej. Andrzej Jaros, obecny gospodarz miasta i gminy, zaprezentował swój zespół oraz plan, jaki wspólnie z nim chciałby zrealizować w ciągu najbliższej kadencji.
Komitet
KWW "Z Sercem dla Piotrkowa" przedstawił kandydatów, którzy będą tzw. "jedynkami" na listach poszczególnych okręgów do Rady Miasta Piotrkowa w kwietniowych wyborach samorządowych. Konferencję prasową zorganizowano w środowe popołudnie w pobliżu wieży ciśnień w Piotrkowie.
To już ostatnia szansa. Zobacz wyjątkowy obraz w Akademii Piotrkowskiej
W poniedziałek będzie ostatnia okazja, aby w auli Akademii Piotrkowskiej zobaczyć imponujących rozmiarów replikę działa Jana Matejki „Sobieski pod Wiedniem”. Prezentację obrazu zaplanowano o godz. 17:30.
Reprezentacja Polski U-17 zagra w Piotrkowie
W środę (18.10) reprezentacja Polski rozegra ostatnie spotkanie turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy do lat 17 kobiet. Mecz rozpocznie się o godz. 12 na Stadionie Miejskim "Concordia".
PiS odsłania karty. Kto wystartuje w wyborach?
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło listę kandydatów w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Jak wcześniej informowaliśmy, liderem w okręgu piotrkowskim jest Antoni Macierewicz. A kto zajmuje pozostałe miejsca na liście PiS w okręgu nr 10? Nie brakuje sensacji.
Piotrkowskie drużyny oficjalnie zaprezentowały swoje składy
MKS Piotrcovia oraz Piotrkowianin Piotrków Trybunalski zaprezentowali kibicom swoje składy na nowy sezon ligowych rozgrywek. Z tej okazji zorganizowano "Handballove miasto", czyli wydarzenie, które przyciągnęło fanów piotrkowskiego szczypiorniaka.
Piotrkowianin zadebiutował w reprezentacji Polski
Pochodzący z Piotrkowa Mikołaj Sawicki zadebiutował w siatkarskiej reprezentacji Polski. Zawodnik pojawił się na boisku w pierwszym składzie podczas towarzyskiego meczu z Niemcami.
Szkoleniowiec Piotrkowianina poprowadzi reprezentację Polski
Bartosz Jurecki, szkoleniowiec Piotrkowianina, w marcowych meczach kwalifikacji do Euro 2024 poprowadzi reprezentację Polski piłkarzy ręcznych. Tak decyzję podjął Związek Piłki Ręcznej w Polsce.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat