Artykuły do tagu: prezent

Komitet
KWW "Z Sercem dla Piotrkowa" przedstawił kandydatów, którzy będą tzw. "jedynkami" na listach poszczególnych okręgów do Rady Miasta Piotrkowa w kwietniowych wyborach samorządowych. Konferencję prasową zorganizowano w środowe popołudnie w pobliżu wieży ciśnień w Piotrkowie.
Pomysły na prezenty dla rezolutnych kilkulatków
Szukasz pomysłu na prezent dla 3- lub 4-letniego chłopca? W Media Expert znajdziesz mnóstwo propozycji, które sprawią, że jego oczy zaświecą się radością. Wybór odpowiedniego prezentu dla malucha to nie lada wyzwanie, ale mam dla Ciebie kilka świetnych pomysłów.
Jak uszczęśliwić mamę w święta?
Jak powszechnie wiadomo, dla każdej mamy najważniejsza jest obecność dzieci przy świąteczny, stole. Każdej mamie zależy na szczęściu oraz zadowoleniu swoich dzieci, w związku z tym jest to dla nich największa przyjemność, jakiej mogą tego dnia doświadczać. Mimo to każdy z nas chce sprawić swojej mamie dodatkową radość, wręczając jej podarunek od serca. W tym artykule znajdziesz klasyczne oraz nieco bardziej unikalne propozycje na prezent świąteczny dla mamy.
Wielka akcja EKO pakowania w Focus Mall w Piotrkowie!
Już najwyższy czas żeby pomyśleć o tym jak zapakować prezenty dla najbliższych na święta Bożego Narodzenia. Nic tak nie cieszy jak pięknie i pomysłowo opakowany upominek pod pachnącą świątecznie choinką. Warto pomyśleć o tym, żeby planując podarunki przystroić je tak, aby opakowania mogły być łatwo poddane recyclingowi. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim od 18 do 23 grudnia można wziąć udział w bezpłatnej akcji EKO pakowania prezentów.
To już ostatnia szansa. Zobacz wyjątkowy obraz w Akademii Piotrkowskiej
W poniedziałek będzie ostatnia okazja, aby w auli Akademii Piotrkowskiej zobaczyć imponujących rozmiarów replikę działa Jana Matejki „Sobieski pod Wiedniem”. Prezentację obrazu zaplanowano o godz. 17:30.
Zielony, niebieski, czerwony czy żółty – jakim Mikołajem jesteś
Prezenty świąteczne wręcza większość z nas, okazuje się jednak, że istnieje więcej niż jedna strategia na ich zakup. 63% zapakuje je samodzielnie i będzie do tego przykładać dużą wagę. Co trzeci obdarowujący planuje wydać w tym roku od 300 do 600 zł, a co czwarty 600 do 1000 zł, wynika z analiz przeprowadzonych przez VeloBank. Dzięki nim powstała też pierwsza, unikatowa macierz czterech typów Mikołajów, czyli stylów behawioralno-psychologicznych związanych z przedświątecznymi zakupami, w których każdy z nas może się odnaleźć. Poszczególnym sylwetkom przypisano kolory – zielony, czerwony, żółty i niebieski. Co ciekawe, to nie Czerwony, a Zielony Mikołaj występuje wśród Polaków najczęściej. Wręcza on wyjątkowo dopasowane prezenty, które przygotowuje z wyprzedzeniem.
Jak zapakować prezent na Święta?
Zbliżają się święta, aby zacząć kompletować prezenty dla naszych bliskich. Upominki to jednak nie wszystko. Warto zadbać także o ich odpowiednie zapakowanie i dekoracje prezentu. Jest wiele możliwości, a my chętnie opiszemy je dla Ciebie.
Wyjątkowi goście przyjechali do Wolborza
Mikołajki to czas, kiedy każdy z nas liczy na jakiś drobny upominek. Z tej okazji do Urzędu Miasta w Wolborzu, a także do tamtejszych szkół przybyli święci mikołajowie. Duże wrażenie mógł zrobić na obserwujących tę sytuację ich nietypowy renifer
Nietypowe prezenty dla piotrkowskich decydentów
Cysterna dla prezydenta, zegar dla przewodniczącego Rady Miasta oraz karykatura dla dyrektora Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta - takie prezenty podczas środowej sesji Rady Miasta w Piotrkowie wręczyli przedstawiciele grupy referendalnej oraz delegacja mieszkańców ulicy Moryca.
Czy wiesz, skąd wzięła się popularność spersonalizowanych prezentów?
Nie od dziś wiadomo, że obdarowywanie bliskich osób sprawia niemałą radość – zostało to nawet udowodnione naukowo! Jednak sam wybór upominku może stanowić nie lada wyzwanie, zwłaszcza w czasach współczesnych, gdzie na każdym rogu czeka na nas szereg opcji do wyboru. W końcu każdy z nas chce, by obdarowana osoba ucieszyła się z przygotowanej niespodzianki i poczuła się dzięki niej wyjątkowo. Właśnie z tego powodu, coraz więcej osób sięga po rozwiązanie jakim jest wybór spersonalizowanego prezentu. Są one uważane za znacznie bardziej osobiste i wyjątkowe, a przy tym przechowywane znacznie dłużej niż bezosobowe gadżety. Personalizacja prezentu niesie ze sobą szeroki wachlarz emocji. Między innymi dlatego prezenty spersonalizowane są tak często wybierane przez osoby, które chcą podarować swoim bliskim coś wyjątkowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat