Advertisement

Artykuły do tagu: poszukiwany

Mówił, że chce odebrać sobie życie. Trafił za kratki
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 27-latka, który był poszukiwany przez sąd. Mężczyzna sam zadzwonił na numer alarmowy twierdząc, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy funkcjonariusze przyjechali na wskazane przez niego miejsce, wyznał im, że prawda jest zupełnie inna.
Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 28-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę policji, nie zatrzymując się do kontroli drogowej.
Kierowca nietrzeźwy, a na pasażera czekało więzienie
Policjanci z Komisariatu Policji w Grabicy zatrzymali do kontroli mitsubishi. Jak się okazało kierujący pojazdem jechał w stanie nietrzeźwości. Pasażer pojazdu był natomiast poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego. Obaj zostali zatrzymani.
Po służbie rozpoznał poszukiwanego
Wracając ze służby policjant wydziału wywiadowczego piotrkowskiej policji, rozpoznał poszukiwanego mężczyznę. O tym fakcie od razu powiadomił patrol będący w służbie. Już po chwili 25-latek został zatrzymany.
Zgłosił się na policję, nie wiedząc, że jest poszukiwany
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który nie wiedząc, że jest poszukiwany zgłosił się do bełchatowskiej komendy policji. Mężczyzna został namierzony przez dzielnicowych. Zatrzymany odpowie między innymi za posiadanie narkotyków, które funkcjonariusze znaleźli w jego samochodzie. Obecnie przebywa już w areszcie.
11.05.2023 10:35
Staranował policjanta
Policjanci z tomaszowskiej komendy po pościgu zatrzymali 29-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna uciekał dostawczym volkswagenem, mając w organizmie 2,5 promila alkoholu, a także dożywotni zakaz kierowania. W trakcie ucieczki rozbił inne auto, a jadąc chodnikami zmuszał pieszych do ucieczki przed najechaniem.
Kierowca nie miał uprawnień, a pasażer był poszukiwany
Policjanci piotrkowskiej drogówki podczas przeprowadzania kontroli prędkości w Srocku zatrzymali kierowcę bmw. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Siedzący obok pasażer, był natomiast poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Po służbie zdemaskował poszukiwanego
Funkcjonariusz z wydziału kryminalnego piotrkowskiej komendy policji rozpoznał w pracowniku budowlanym, mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 41-latek miał odbyć karę pozbawienia wolności. Poszukiwany został natychmiast zatrzymany przez patrol ruchu drogowego, który przeprowadzał kontrolę w okolicy.
Był poszukiwany. Przyszedł pod komendę i zaczął... przeklinać
27-latek był poszukiwany. Miał na swoim koncie także kradzież laptopa i zniszczenie elewacji budynku. Nie przeszkodziło mu to jednak stanąć w sobotni wieczór pod komendą i wykrzykiwać przekleństwa...
Pijany z potrójnym zakazem rozbił samochód na drzewie
Do 5 lat więzienia grozi 32-letniemu bełchatowianinowi, który kierował audi w stanie nietrzeźwości. Miał również zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Nieodpowiedzialną jazdę skończył uderzając w drzewo.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat