"Małgośka", "Niech żyje bal", "Kiedy mnie juz nie będzie", "Wielka woda", "Wariatka tańczy", "Piosenka o Zielińskiej", "Nie żałuję", "Sing Sing" - to tylko niektóre przeboje Agnieszki Osieckiej, jakie można było w piątkowy wieczór usłyszeć w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Festyn rodzinny dla dzieci i rodziców organizuje Rada Osiedla Piastowskie w Piotrkowie.
W miniony weekend przy ul. Śląskiej odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez radę osiedla Krakowskie Przedmieście – Sulejowska.
- Dlaczego likwidują kolejny plac zabaw? Gdzie te dzieci mają się bawić – pytają mieszkańcy os. 35-lecia w Piotrkowie, a szczególnie bloków i wieżowca przy ul. Emilii Plater. – To jedno z niewielu już zielonych miejsc, gdzie maluchy mogły powspinać się, pozjeżdżać, pobiegać – mówi mama 5-letniego Wiktora.
Sprawa budowy nowego kościoła przy ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie wraca niczym bumerang.
Policjanci z piotrkowskiej komendy zostali powiadomieni o mężczyźnie, który kradnie kratki kanalizacyjne na osiedlu Sadowa.
Swego czasu było jednym z najbardziej reprezentacyjnych piotrkowskich osiedli. Usytuowane niemalże w centrum miasta, nieopodal budynku lokalnych władz, stanowiło tzw. oczko w głowie tych ostatnich.
Bóle głowy, złe samopoczucie, ogólna słabość i przygnębienie – na takie dolegliwości skarżą się mieszkańcy bloku przy ulicy Wysokiej 40/42 w Piotrkowie. Powodem, jak twierdzą, jest ksylamit, czyli zakazana substancja, której użyto podczas budowy bloku.
Ponad 60 samochodów pomieści nowy parking, który powstaje w Bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim.
Swego czasu nazywane “Produktem” 16-lecia wyzwolenia Piotrkowa, zostało wzniesione w ramach planu 5-letniego i kosztowało 140 mln zł. Obecnie to najstarsze piotrkowskie osiedle wybudowane po II wojnie światowej...