Artykuły do tagu: osiedle

Przyjdź i zobacz nowoczesne osiedle
Szkolna Nowe Sady to nowoczesne osiedle znajdujące się w kameralnym punkcie Piotrkowa Trybunalskiego. W ofercie znajduje się duży wybór mieszkań o różnych powierzchniach i układach funkcjonalnych, które spełnią oczekiwania każdego, kto szuka nowej nieruchomości. 30 września odbędą się dni otwarte na osiedlu Szkolna Nowe Sady. To doskonała okazja, aby przekonać się, że to miejsce stworzone dla ciebie!
Lisy atakują w Piotrkowie
Problem dzikich zwierząt na ulicach miasta powraca. Tym razem mieszkańcy bloków przy ulicy Gałczyńskiego w Piotrkowie skarżą się na lisy atakujące psy i koty.
Zdezelowany nissan szpeci osiedle
Porzucony nissan, bez kół i wybitą szybą stoi od prawie dwóch miesięcy przy ulicy Kobyłeckiego w Piotrkowie, w pobliżu kwadratu. Pojazd ma tablice rejestracyjne z województwa kujawsko-pomorskiego.
Pułapka „szklanych domów”? Kłopoty z Osiedlem Życzliwa w Piotrkowie
Miało być piękne życie na nowoczesnym osiedlu w otoczeniu natury. Zamiast tego są nerwy, dramaty, horrendalne długi i bezsilny śmiech przez łzy. Do naszej redakcji zgłosiły się trzy rodziny, które powinny już mieszkać w swoich pięknych nowych domach na Osiedlu Życzliwa w Piotrkowie. Deweloper nie wywiązał się z umów, a oni zostali z ogromnymi kredytami i pytaniem: co dalej?
Miasto buduje mini-linarium na osiedlu Wyzwolenia
Przy ul. Ściegiennego w Piotrkowie wielkimi krokami zbliża się koniec prac związanych z rozbudową terenu rekreacyjnego położonego między blokami. Obok istniejącego placu zabaw powstaje mini-linarium.
Archidiecezja łódzka chce wybudować osiedle dla uchodźców
Archidiecezja łódzka chce wybudować osiedle 10-15 domków, w których zamieszkają uchodźcy wojenni z Ukrainy. Mam to być materialna pamiątka jubileuszu 100-lecia archidiecezji.
Linarium ze ścianką wspinaczkową powstanie w Piotrkowie
W Piotrkowie powstanie w tym roku nowy plac zabaw, na którym znajdzie się linarium ze ścianką wspinaczkową. Inwestycja ma być zrealizowana przy ul. Ściegiennego na osiedlu Wyzwolenia.
31.01.2022 08:03
Budują Nowy Świat
Na osiedlu 800-lecia trwa budowa ul. Nowy Świat. Droga ma połączyć ul. Wierzejską z ul. Reagana i pomóc w obsłudze komunikacyjnej rozbudowującego się osiedla.
W Woli Krzysztoporskiej oddano osiedle mieszkań komunalnych
"Centralny punkt zajmuje tu człowiek" - to motto nowego osiedla mieszkań komunalnych w Woli Krzysztoporskiej. Złożyło się na nie sześć parterowych budynków, w których znalazło się 27 mieszkań. W środę na osiedlu przecięto tradycyjną wstęgę i przekazano klucze w ręce mieszkańców.
14.11.2021 08:42
Wybudują Nowy Świat
Choć za oknem w każdym momencie mogą się pojawić pierwsze w tym sezonie płatki śniegu, to w Piotrkowie rozpoczyna się kolejna inwestycja drogowa. Na osiedlu 800-lecia od podstaw wybudowana zostanie nowa droga – ulica Nowy Świat.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat