Advertisement

Artykuły do tagu: modlitwa

Męski Różaniec tym razem wcześniej
W sobotę, 2 września 2023 r. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie 54. Męski Publiczny Różaniec. Tym razem wydarzenie zacznie się o pół godziny wcześniej niż zawsze.
Sierpniowy Męski Różaniec ulicami Piotrkowa
W sobotę 5 sierpnia 2023 r. po raz 53. na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego pojawił się Męski Różaniec. Tym razem udział w modlitwie wzięło około 60 osób.
Męski Różaniec na początek maryjnego miesiąca
Sierpień jest miesiącem, podczas którego w Kościele katolickim obchodzi się kilka ważnych świąt maryjnych. W pierwszą sobotę, tj. 5 sierpnia 2023 r. odbędzie się również 53. Męski Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego.
Z modlitwą i śpiewem na ustach ruszyli na Jasną Górę
154. Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszyła we wtorek (11.07.2023) w pątniczą drogę. Wśród mieszkańców miasta i regionu, którzy zdecydowali się na czterodniowy modlitewny marsz, można było spotkać prawdziwych weteranów pielgrzymowania, ale też absolutnych debiutantów.
Męska modlitwa na ulicach Piotrkowa
Ponad 60 mężczyzn wzięło udział w męskim różańcu ulicami Piotrków. Wydarzenie odbyło się po raz 52.
Męski Różaniec przeszedł ulicami miasta
Już po raz pięćdziesiąty pierwszy ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie i eucharystii udział wzięło 55 mężczyzn. Jak podkreślają organizatorzy, tym razem szczególną uwagę położono na drogę osobistego nawrócenia i tożsamości mężczyzny.
Męski Różaniec po raz 51
W pierwszą sobotę czerwca (03.06.2023), odbędzie się kolejny - 51. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorzy podkreślają, że to wydarzenie już na stałe wpisało się w życie religijne Piotrkowa i jest okazją nie tylko do świadectwa wiary, lecz przede wszystkim do dzielenia się dobrami duchowymi ze społecznością miasta.
Jubileuszowy Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie za nami
W sobotę 6 maja 2023 r. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł już po raz 50-ty Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział 70 mężczyzn.
To już pięćdziesiąty raz
W najbliższą sobotę ulicami Piotrkowa przejdzie Męski Publiczny Różaniec. Tym razem spotkanie będzie miało także jubileuszowy charakter, ponieważ mężczyźni na ulicach miasta będą modlić się już po raz pięćdziesiąty.
Męski Publiczny Różaniec wraca w pierwszą sobotę kwietnia
Już po raz 49. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie Męski Publiczny Różaniec. W sobotę, 1 kwietnia 2023 r. po raz kolejny mężczyźni staną do wspólnej modlitwy, aby - jak zapowiadają - przyglądać się życiu i nauczaniu Jezusa poprzez tajemnice różańca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat