Advertisement

Artykuły do tagu: modlitwa

17.06.2022 08:19
Zaśpiewali dla pokoju
Koncert Chwały i Pokoju to wydarzenie, które z okazji Bożego Ciała odbyło się w Centrum Idei ku Demokracji. Koncert był połączony z modlitwą o pokój na świecie.
Będą się modlić ze zdwojoną siłą
Męski Publiczny Różaniec przejdzie ulicami Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 39. To znana już piotrkowianom akcja. W ten weekend wystartuje jednak także zupełnie nowa religijna inicjatywa. To Armia Małych Wojowników.
Pogrążeni w modlitwie szli ulicami Piotrkowa (ZDJĘCIA)
Męski Różaniec odbył się w sobotę. We wspólnej modlitwie wzięło udział 55 mężczyzn.
38. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim
Tradycyjnie, jak w każdą w pierwszą sobotę miesiąca, mężczyźni z Piotrkowa Trybunalskiego zapraszają do wspólnej modlitwy różańcowej. Uczestnicy kolejnej edycji Męskiego Publicznego Różańca spotkają się o 10.00 przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego (Al. Armii Krajowej 19), by wspólnie przejść ulicami miasta i zakończyć swoje spotkanie Eucharystią.
Wyruszył na spotkanie z Bogiem
Nocą, w deszczu, w samotności i skupieniu przemierzył ponad 40 kilometrów. Wszystko po to, aby pokonać własne słabości, dla jeszcze lepszego zrozumienia Męki Pańskiej.
Modlili się w międzynarodowym gronie
W pierwszą sobotę kwietnia (2.04.2022) ulicami Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 37. przeszedł Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie udział wzięło ponad 50 mężczyzn z Piotrkowa Trybunalskiego i nie tylko.
Męski różaniec w Piotrkowie skończył 3 lata
Już w sobotę (02.04.2022) Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie czwarty rok działalności. Już po raz 37. piotrkowianie będą mogli wziąć udział w jednej z najstarszych tego typu inicjatyw w Polsce.
05.03.2022 16:11
Z różańcem po pokój
Już po raz 36. ulicami Piotrkowa przeszedł Męski Publiczny Różaniec. Na nabożeństwie zgromadziło się sześćdziesiąt pięć osób, a w sposób szczególny modlitwą otoczono ofiary wojny na Ukrainie.
36. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie - o pokój na Ukrainie
36. edycja piotrkowskiego Męskiego Publicznego Różańca odbędzie się tym razem w pierwszą sobotę Wielkiego Postu. Poprzez rozważanie różańcowych tajemnic bolesnych będziemy starać się otwierać umysły i serca na krzyż, na cierpienia i wyrzeczenia własne oraz na nasz udział w przeżywaniu cierpienia przez inne osoby - zapowiadają organizatorzy.
Prawosławni modlili się o pokój dla Ukrainy
Prawosławni mieszkańcy Piotrkowa modlili się w niedzielę (27.02) o zachowanie pokoju na Ukrainie i na całym świecie. W liturgii w piotrkowskiej cerkwi wzięło udział kilkadziesiąt osób.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat