Advertisement

Artykuły do tagu: mercedes

21-latek ukradł mercedesa z warsztatu
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 21-letniego sprawcę włamania do warsztatu samochodowego. Mężczyzna ukradł stamtąd osobowego mercedesa o wartości 30 tysięcy złotych. Odzyskany pojazd policjanci przekazali właścicielowi, a złodziejowi przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz o dalszym losie tomaszowianina zadecyduje sąd.
Kolizja z udziałem mercedesa i dacii
We wtorkowe popołudnie, na skrzyżowaniu ul. Michałowskiej oraz ul. Spacerowej doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.
Kolizja w Alei Armii Krajowej
W godzinach przedpołudniowych około godzinny 11 doszło do zderzenia dwóch pojazdów.
Mercedesem wjechał w ogrodzenie parku
Zniszczone przęsła ogrodzenia i połamane krzewy w Parku im. J. Poniatowskiego. Takich zniszczeń dokonał w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia nieznany kierowca mercedesa.
Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Piotrkowa
Na skrzyżowaniu al. 3 Maja i Al. Kopernika w Piotrkowie doszło we wtorek do wypadku. Mercedes zderzył się z seicento. Kierowca fiata trafił do szpitala na obserwację.
Rozbijał się mercedesem na cudzym podwórku
Wszedł na podwórko, na którym zaparkowany był mercedes z kluczykami w stacyjce. Wsiadł do auta i w ciągu kilku minut uszkodził dwa inne samochody, bramę, przęsło płotu oraz kostkę brukową. 20-latek został już zatrzymany przez tomaszowskich policjantów.
W124 czyli klasyk polskich szos
We Włodzimierzowie trwa V Zlot członków klubu W124.pl. Na miejsce przyjechało kilkudziesięciu właścicieli tego kultowego modelu Mercedesa z całego kraju.
Był pijany. Wskoczył na maskę i uszkodził auto
Policjanci z piotrkowskiej komendy zatrzymali 20-letniego piotrkowianina, który pod wpływem alkoholu uszkodził mercedesa. Sprawca został zatrzymany.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat