Artykuły do tagu: mefedron

22 godziny temu, 11:51
25-latka zatrzymana z narkotykami
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 25-latkę, podejrzewaną o posiadanie środków odurzających. Kobieta w swoim mieszkaniu posiadała 25 gramów mefedronu i blisko gram marihuany. Mieszkanka Bełchatowa usłyszała już zarzuty posiadania środków psychotropowych i odurzających, za co grozi kara do 3 lat więzienia.
31.08.2022 09:41
Skuterzysta z mefedronem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 33-letniego kierowcę skutera, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Odpowie za posiadanie mefedronu... i nie tylko
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali 28-latka, który posiadał ponad 50 gramów mefedronu. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
30-latek z narkotykami wpadł w ręce policjantów
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 30-latka, który posiadał prawie 90 gramów substancji psychotropowej. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.
Odpowie za posiadanie kilkudziesięciu gramów narkotyków
Nawet 3 lata więzienia grożą 26-latkowi za posiadanie blisko 80 gramów środków odurzających. Okazało się, że to mefedron i haszysz. Mężczyznę zatrzymali tomaszowscy policjanci.
21-latka odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 21-letnią kobietę, która miała przy sobie blisko 10 gramów narkotyków. Za posiadanie niedozwolonych substancji odurzających usłyszała zarzut zagrożony karą do 3 lat więzienia.
W mieszkaniu 31-latka znaleźli ponad 0,5 kg mefedronu
Policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali 31-latka, u którego w mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych znaleziono prawie 554 gramów mefedronu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat