TERAZ19°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

25-latka zatrzymana z narkotykami

Policja
Policja pon., 20 maja 2024 11:51
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 25-latkę, podejrzewaną o posiadanie środków odurzających. Kobieta w swoim mieszkaniu posiadała 25 gramów mefedronu i blisko gram marihuany. Mieszkanka Bełchatowa usłyszała już zarzuty posiadania środków psychotropowych i odurzających, za co grozi kara do 3 lat więzienia.
Zdjęcie
Autor: fot.: Policja Województwa Łódzkiego / zdjęcie poglądowe

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, od pewnego czasu interesowali się 25-latką, która według zebranych informacji miała zajmować się narkotykowym procederem. Kryminalni pojechali sprawdzić swoje ustalenia. Podejrzewaną namierzyli na ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie.

Po wylegitymowaniu kobiety pojechali do jej mieszkania, aby zweryfikować posiadane informacje. Bełchatowianka już od początku interwencji zachowywała się nerwowo. Jednak poinformowana o przyczynie podjętych wobec niej czynności, dobrowolnie wydała środki zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Okazało się, że zatrzymana w swoim domu posiadała 25 gramów mefedronu i woreczek z dilerką marihuany. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to blisko 26 gramów - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

 

Podejrzana tłumaczyła, że narkotyki należą do niej i trzymała je na własny użytek. Usłyszała już zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

reklama

Komentarze 0

reklama

Dla Ciebie

19°C

Pogoda

Kontakt

Radio