Artykuły do tagu: kredyt

PGE Polska Grupa Energetyczna z potwierdzeniem ratingu Fitch na poziomie BBB+
Agencja Fitch Ratings podtrzymała rating kredytowy dla PGE Polskiej Grupy Energetycznej na poziomie BBB+ oraz jego stabilną perspektywę.
Rozwód a kredyt hipoteczny
W chwilą zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy małżonkami powstaje wspólność majątkowa, obejmująca między innymi zobowiązania kredytowe. Gdy natomiast małżeństwo dobiega końca, pojawia się kwestia podziału wspólnego zobowiązania – kredytu hipotecznego. Rozwód nie tylko kończy związek emocjonalny, ale także rodzi konieczność reorganizacji finansów. Przeczytaj, jak rozwód wpływa na zobowiązania hipoteczne.
Co warto wiedzieć na temat kredytu?
Znalazłeś swój wymarzony dom i potrzebujesz kredytu? Przed jego zaciągnięciem warto jest zaznajomić się z podstawowymi pojęciami. W Polsce kredyt najczęściej zaciągany jest w momencie, kiedy jednostki nie stać na opłacenie danej rzeczy z bieżących środków finansowych. Sprawdź co jeszcze warto wiedzieć.
Strategie spłaty kredytu gotówkowego - jak uniknąć pułapek zadłużenia?
Zaciągnięcie kredytu gotówkowego często wydaje się być szybkim rozwiązaniem naszych finansowych potrzeb. Jednak to, co z początku wydaje się być pomocne, może szybko przerodzić się w ciężar, jeśli nie podejmiemy odpowiednich kroków w celu zarządzania naszym zadłużeniem. W tym artykule omówimy strategie, które pomogą Ci uniknąć pułapek związanych z kredytem gotówkowym i wyjść na prostą w kwestii finansów osobistych.
Dowiedz się jakie dokumenty należy przygotować, aby starać się o kredyt walutowy
Zastanawiasz się jakie dokumenty należy przygotować, aby starać się o kredyt walutowy? Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, że przygotowane przez ciebie dokumenty muszą zostać spisane w języku polskim. Jeżeli posiadasz dokumenty, które zostały spisane w innym języku zaleca się skorzystanie z usług tłumacza przysięgłego.
Kupno używanego auta w Piotrkowie i co dalej?
Masz za sobą kupno auta lub rozważasz taki krok i zastanawiasz się, jak przeprowadzić cały ten skomplikowany proces? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: to nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać! Oto kilka przydatnych informacji, z którymi polecamy się zapoznać.
Fitch: powstanie NABE pozytywnie wpłynie na profil kredytowy spółek energetycznych
Agencja ratingowa Fitch opublikowała raport na temat postępów procesu wydzielenia aktywów węglowych z polskich spółek energetycznych. W ocenie instytucji postęp w projekcie NABE jest pozytywnym czynnikiem dla profilu kredytowego spółek energetycznych. Sprzedaż aktywów węglowych zmniejszy ryzyko biznesowe spółek, zwiększy ich zdolność do zaciągania zadłużenia, a także wpłynie korzystnie na ich profil ESG.
Miasto chce zaciągnąć kredyt
Urząd Miasta planuje zaciągnąć kredyt w wysokości do 81 milionów złotych. Pieniądze z zaciągniętego zobowiązania mają zostać przeznaczone m.in. na realizację zadań inwestycyjnych.
Polska firma ZwrotyBankowe.pl: szansa na anulowanie odsetek dla Polaków spłacających kredyty gotówkowe
Nie każdy ma możliwość lub chęć pożyczenia gotówki od rodziny. W takiej sytuacji zostaje oferta banku lub firmy pożyczkowej. Niestety, część kredytobiorców zaciągnęło kredyt gotówkowy ze zmienną stopą oprocentowania, a dziś WIBOR nie maleje, więc ich raty szybują. W lepszej sytuacji są klienci ze stałym oprocentowaniem, jednak i ci narzekają na obciążenie ratą kredytu przy rosnących kosztach życia. Czy jest jakiś ratunek? Na te problemy odpowiada oferta polskiej spółki ZwrotyBankowe.pl.
Kredyt hipoteczny w pigułce — jak znaleźć najtańszy
Marzysz o własnym domu, a może chcesz kupić mieszkanie? Jeśli tak, to pewnie zastanawiasz się, co zrobić, aby dostać kredyt hipoteczny. W tym artykule przyjrzymy się temu, jak znaleźć najtańszy kredyt i co w ogóle ma wpływ na jego koszt.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat