Artykuły do tagu: kredyt

Kiedy wymagana jest zgoda współmałżonka na kredyt?
Wspólnota majątkowa to zobowiązania obojga partnerów. Dzielą oni po równo wszystkie zobowiązania i finanse. Mają równe prawo do zarządzania swoim majątkiem, jednak w równym stopniu są za niego odpowiedzialni. Dlatego, gdy jedna ze stron chce zaciągnąć kredyt, a druga się na to nie zgadza, powstaje pytanie — czy wymagana jest zgoda na kredyt od współmałżonka?
1000 aktywnych partnerów LoanByLink - Proste Raty
30 października wtyczka LoanByLink - Proste Raty osiągnęła pułap 1000 integracji z partnerami, różnych branż zainteresowanych udostępnieniem swoich usług w formie ratalnej.
Aplikacja Raiffeisen Digital Bank, marki Raiffeisen Centrobank AG, jest już dostępna na iOS-a i Androida
W App Store oraz Google Play dostępna jest już aplikacja Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG), za pomocą której klienci indywidualni mogą skorzystać z wygodnej i przejrzystej formy finansowania. Wnioskować można o pożyczkę do 100 tysięcy złotych i rozłożenie jej na 60 rat z RRSO 7,44% - bez prowizji, całkowicie online.
PKO BP i KUKE oferują firmom zabezpieczenie do 80 proc. kredytu na inwestycje krajowe generujące eksport
PKO Bank Polski i Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) zawarły umowę o współpracy w zakresie płatniczych gwarancji ubezpieczeniowych, zabezpieczających do 80 proc. kredytu udzielonego na realizację inwestycji krajowych generujących eksport. Gwarantem jest Skarb Państwa.
Ilu mamy dłużników w naszym województwie?
Z badań wynika, że przeciętny Polak-dłużnik ma do spłacenia prawie 25 tysięcy złotych. Czy nasze długi w pandemii rosną, czy wręcz przeciwnie? Ile winien jest rekordzista?
29.11.2021 11:50
Nie dała się oszukać
Ponad 68 tys. złotych chcieli ukraść 35-leniej mieszkance powiatu piotrkowskiego oszuści, którzy tym razem wykorzystywali spoofing telefoniczny. Dzięki zachowaniu zimnej krwi kobieta uratowała swoje pieniądze.
Pożyczka ratalna dla zadłużonych - do kogo jest skierowana oferta?
Pożyczka ratalna dla zadłużonych to oferta stworzona przez pozabankowe firmy pożyczkowe. Do kogo pożyczkodawcy kierują pożyczki na raty dla zadłużonych i kogo uznają za potencjalnego klienta? Czy jest to dobra i opłacalna oferta? Sprawdź gdzie szukać takiej propozycji i czym różni się od zwykłej pożyczki pozabankowej online!
Kredyt refinansowy może pomóc Ci obniżyć koszty posiadanego kredytu hipotecznego. W jaki sposób?
Ogólne koszty kredytu hipotecznego zaciągniętego kilka lat temu, dziś mogą okazać się wyższe niż w przypadku aktualnych ofert. Aby uniknąć sytuacji, w której będziesz płacił więcej niż wymaga tego sytuacja na rynku produktów finansowych, warto rozważyć opcje zmiany swojego kredytu hipotecznego. Jednym z dostępnych rozwiązań jest refinansowanie kredytu hipotecznego.
Tanie pożyczki online – jak pożyczyć dodatkowe środki?
Potrzebujesz szybkiej gotówki? Nie wiesz, czy pożyczki internetowe będą dobrym pomysłem? Czy to tanie i bezpieczne rozwiązanie? Sprawdź, jak pożyczyć dodatkowe środki bez wychodzenia z domu! Z pomocą przychodzą pożyczki online.
Potrzebujesz gotówki? Sprawdź tani kredyt pozabankowy
Braki w domowym budżecie pojawiają się nawet u osób, które są w stosunkowo dobrej sytuacji finansowej. Problemy ze znalezieniem gotówki na niespodziewane wydatki sprawiają, że wielu Polaków poszukuje źródła szybkiego finansowania. Jednym z nich jest tani kredyt pozabankowy. Dlaczego warto z niego skorzystać?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat